Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Jack@l #557 üzenetére

    nagyon nem az számít hány magos, sokan - köztük én is -, szaladnának a b oltba ha 3900x teljesíményt hozná a 4 magos és százezeré' adnák, most melóra a 6 magos 5xxx hozza kb a 8 magos 3xxx teljesítményt, játékban pedig jobb lesz, mindezt kevesebb fogyasztással
    a magok száma, az órajel, csak egy tényző ami meghatározza a végső teljesítményt

    kolopele
    3e ft-os arttic passzív bordával hűtötttem a 3600-ot, ráraktam az amd gyári ventijét, ami max 1000rpm-re volt állítva, ez játék alatt teljesen működőképes volt, fix 4,2-n ment a cpu, max 70-75 fokon
    ez 7nm, ha nem passzol tökéletesen a talp a kupakkal, tehetsz rá 50e ft-os hűtőt is, ha passzol, akkor apróból is le lehet hűteni
    na jó, komoly terhelésnél már rá kell rakni egy 20e ft-os ninját ( :
    játékra pedig pont kelleni fog aki 144-165-240hz-ezik
    valszeg' 3080-ból is többet fog kipréselni még 4k-ban is, mint az intelek, 1080/1440p-ben pedig egyértelmű
    10400f pedig addig olcsóbb, amíg rá nem jössz, hogy amit spóroltál a cpu-n, azt költheted lapra, mert azonos áron intelből sokkal hitványabbat kapsz, oszt' ott az esélyt is ellőtted, hogy upgrade majd később valamire, max genen belül, drágán, csak a 10400-ak érik meg, többi az nagyon nem

    S_x96x_S
    olcsó(bb) alternatívának ott a 3xxx, filléresnek a 2xxx
    a 3xxx annak már elég aki nem törekszik a maxra, 5xxx meg annak kell aki a maxra törekszik

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák