Új hozzászólás Aktív témák

  • Diniboy

    aktív tag

    válasz wmati #24 üzenetére

    A T sem mondja annyira könnyen azt hogy szia, az előfizetőkből van pénze. Lejárt a hűségem bementem hogy hát nekem nem kell ez a családi tv, nem is nézzük, meg az internet is mennyire drága. Volt 15 megás netem, családi tvvel, majdnem 9000 ftért. (szerencsére már optikán az adsl a 8 megát sem birta stabilan :D )
    Erre jön az ügyintéző a rizsával hogy a kerületi lakosoknak tudnak kedvezményt adni a listaárból :) Elfogadtam nagy kegyesen, most 30 megás net van ugyanazzal a családi csomaggal 6000ért, annyi hogy kellett hozzá ip telefont is rendelnem amit meg nem használok így nem lesz + költség. Igaz még mindig nem egy DIGI de nálam nincs más lehetőség, és még szerencsésnek is mondhatom magam ahogy itt olvasgatom a fórumokat...
    Vodafon hűségem mikor lejárt ugyanezt eljátszotta az is- az előfizető érték számukra sok mindenre hajlandóak hogy megtartsák
    Hogy ne csak offoljak, én még nem néztem meg nálam mi a helyzet, de tegnap még nem tűnt fel hogy lassabb lenne a steam letöltésem.

Új hozzászólás Aktív témák