Keresés

Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz szaszlaci #1537 üzenetére

    "Mert aki blokkol, nem prémium és komolyabb blogja van, rossz néven veheti", vagyis vét a szabályzat ellen, de ez ne zavarjon téged a gondolatmeneted kifejtésében. Csak úgy megjegyeztem. ;)

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • Fiery

    veterán

    válasz szaszlaci #1537 üzenetére

    "Vajon hányan fizetnének elő tized, vagy huszad ennyiért?"

    Nem sokkal tobben. Kis hazankban az elso es legnagyobb problema a fizetesi hajlandosag, nem az anyagi lehetosegek szukossege. A legtobb ember egyszeruen nem akar fizetni semennyit olyan dolgokert, amikert nem muszaj fizetni. Tok mindegy, hogy egy Windows 2000 Ft vagy 20000 Ft, az emberek nagytobbsege akkor sem akar fizetni erte. Le lehet vinni az árat, de azzal vegeredmenyben csak tobb ugyfel lesz, de nem lesz tobb penz. Ugyanez igaz az online szolgaltatasokra is. Levihetned az evi 5000 Ft-os dijat 500 Ft-ra, siman lehet hogy 2x tobben fizetnenek elo ra ennek koszonhetoen, de vegeredmenyben a bevetel 80%-nak bucsut mondhatsz. Megeri? Marmint a PH szemszogebol?

Aktív témák