Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnoe

    tag

    válasz #09819904 #5532 üzenetére

    Szerintem nem divat csak tapasztalat, sokan áttértek már a windowsos lumia 950- ről mert csalódtak benne, mert van amiben....és leírják milyen az élet másik platformon. Én megéltem már ez milyen a symbianos n8-al, és sajnos hasonló hibába estem most is. Legjobb ár értékarányú kiváló fényképezőgépes okos telót szerettem volna. Csalódtam, mert ugyan csuda jó készülék ez, de sajnos egy éve amióta használom a telót kb 10hónapig sárga gyerekeim voltak a képeken holott nem is vagyunk kínaiak. Csalódtam mert a one note ba elmentett paswordok az első frissítésnél elszálltak, mert nem facebookra terveztem a telefont, de amikor a külföldön élő tesómat se viberen, se skypon nem lehetett hívni róla mert félbeszakadt vagy újraindult..rájöttem, hogy másik os olcsóbb lett volna mert a telekom drágán méri a svdországi tarifokat. És sajnos volt amikor újra kellett hívnom ismerősöket mert nem tudtam felvenni, fogadni a hívást mert hiába nyomtam a fogadást csak csöngött tovább. De én választottam, és most örvendek, mert skype működik igaz minden frissítésnél eltűnnek a kontaktok, de mindegy az ember a testvérét meg az anyját könnyet megtalálja a skypon is, mert kevésbé vagyunk lámpafénynél sárgák, mert fel tudom venni a hívásokat... És ne ábrándozzunk elkezdődött már, sorra vonulnak ki az appok a platformról nem lesz itt semmi surfacesdi, nem hiába fejlesztik az officet a másik két platformra. A készülék pöpec de a windows platform sajnos nem. Az n8nál is így kezdődött, sorra vonultak ki a cégek aztán egyszer csak semmi se ment rajta..okos telefonból lett jó fényképezős telefon.
    Lehet, ha olvastam volna több negatív véleményt akkor én sem vettem volna meg, de 170be mérték az s7, én meg 80ért vettem ezt meg...különbség van. Kevésbé vagyok ideges, ha valami elszaródik rajta, mert ez ilyen, de mégegyszer nem választanám. Aki eleve windowsos telorol vált és azon elégedett, annak a lumia 950 jó, főleg egy 60 árkategóriába...de ennyi. Bocsi, kicsit én is hosszúra nyúltam.

  • Zoliee

    senior tag

    válasz #09819904 #5532 üzenetére

    "Amúgy ez valami divat, hogy az androidos topicokban iOS-es emberek jelennek meg, az Apple topicokban droidosok, a Windowsos topicban meg a másik kettő?"
    Huh...,ha ezeket a hsz-kat így kezeled, akkor nem az én készülékemben van a hiba. Tapasztalatcsere, ennyi, nem több, és talán rávilágít pár különbségre. Fórumszabályzat nem tiltja, ha ez kulturált keretek között zajlik.
    Konkrétabban: 5-6 év symbian, 8.0, 8.1, wp10 után több készülékkel is (pl 950), talán van annyi tapasztalatom ezzel az OS-el, mint Neked.
    Néha benézünk ide páran (mint volt 830, 950 stb tulaj), mert kíváncsiak vagyunk, hogy a töketlen ms bandának sikerül-e végre használhatóvá tenni ezt a platformot.
    És hidd el sajnáljuk (mert szerettük), viszont én váltottam, mert nem akartam tovább szívatni magam egy korábbi rossz döntésem miatt.

  • hroberto

    veterán

    válasz #09819904 #5532 üzenetére

    Én 7.5 óta használtam Windows telefonokat, úgyhogy láttam a fejlődést és sajnos a visszafejlődést is. Úgy tűnik jóval nagyobb tapasztalatom van ezen a téren mint neked. Ha neked nem tetszik, akkor is le fogom írni a tapasztalataim, mivel a szóban forgó 950-est is több mint egy évig használtam.

    Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Új hozzászólás Aktív témák