Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz tpeter77 #1775 üzenetére

    "tényleg megszűnik a mostani Microsoft Lumia név és helyette Surface lesz?"
    Igen. De ez lényegtelen.
    A W10 egyébként már teljesen használható... néhány hónapos vergődés után a megmaradt Windows-os kisebbségnek. :) Lassan a 8.1-es stabilitású lesz. Ettől nem tartanék.

    Az elmúlt 4-5 hónap sokat ártott a márkának és a jelenlegi készülékkínálattal együtt ez tovább csökkenti majd a részesedést. Ez a nagyobb baj...

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

  • Gusztáv

    addikt

    válasz tpeter77 #1775 üzenetére

    2012 októberében jelent meg az első WP8.0-s telefon, a 8.1 meg 2014 júniusában. Közte volt GDR1, GDR2, GDR3 update, meg ennél sokkal több hibajavítás. Szóval valószínűleg a Win10M-nak is kell pár update, hogy kiforrja magát. Ettől eltekintve én komolyabb hibával 586.164-en már nem találkoztam, a 950 és a 650 is teljesen használható.

    Laci

  • longwild

    aktív tag

    válasz tpeter77 #1775 üzenetére

    Szia!

    Nehéz kérdések ezek!

    Gyaníthatóan management nyomás volt, hogy karácsonyi szezonban ott kell lenni. Akárhogy is, de ott kell lenni. (Ahogy augusztus-szeptember kornyeken ott kell lenni tablet/laptopon iskolakezdésre...)
    Másrészt a Microsoftot még mindig olyan nagy mamutnak tekintik, ami 3-4 évente böffent egy windowst és ennyi. A MS struktúrája e szerint épült fel és a mai napig azon dolgoznak, hogy a 3-4 évet lefaragják 1-re vagy az alá. Épp ezért is jelentették ki, hogy a W10 lesz az utolsó, mert (szerintem) terveik szerint innen mindig csak update és upgrade lesz. Az, hogy ennek első, ilyen-olyan okok miatt kereskedelmi forgalomba engedett verziója éppenséggel scsetlik-botlik az egy dolog. De ha megnézzük, hogy Dec1 dátummal milyen W10M került a 950-esekre és most milyen fut rajtuk, szerintem a javítások sűrűsége már elég jól vízionálja az új módszertanok szerinti fejlesztést. (Amit tudok, hogy a 107 és 164 már uppdate volt a 950-re. Ha nem, akkor szóljatok én csak 1 hete vagyok tulaja egynek)

    Azért emlékezzünk arra is, hogy Ballmer bácsi csak 2014-ben hagyta el a céget és alig két éve Satya a vezér. Márpedig az ő terveinek megvalósításához is idő kell...

    A sok pesszimizmus mellet azért ne felejtsük el, hogy a Microsoft az, aki a világon a legtöbb _minőségi_ fejlesztőt alkalmazza. (Direkt kiemeltem a minőségit, mert létszámban az indiai óriások már mindenkit lenyomnak, de az onnan kölcsönözhető fejlesztők... hjaj....)

    [ Szerkesztve ]

    szoftver szakmabeli && Beverly250

Új hozzászólás Aktív témák