Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Nooeca #10889 üzenetére

    Akkor ha így gondolkozol te is eléggé beszűkült vagy, nekem meg ez a véleményem. Én is ilyen gondolkodású voltam korábban, amíg nem kértem el ismerős Iphonje-át egy pár napig használtam. Nagyon jó, logikus, átgondolt rendszer. Látszik, hogy az IOS volt az első komoly rendszer okostelefonra csodák nincsenek. Elsőre nagyon fura főleg android után teljesen már a logikája, de ha megismered a rendszerspecifikus, egyedi funkciókat (gyári SWYPE funkciók) rájössz baromi logikus és gyorsan használható minden.

    Egyébként logikában a WP és IOS szerintem elég sok mindenben közel áll egymáshoz, de stabilitás megbízhatóság terén is elég nagy hasonlóság. Pl. korlátozva van a multitasking mindkettő rendszerben viszont a memória sem fogy el cserébe mint droidon, és akkuidő is sokkal jobb, de valamit valamiért. De pl. droid és IOS logikája teljesen más ég és föld, amikor droid után fogtam Iphone-t szentségeltem milyen idióta logikátlan rendszer ez mit lehet ezen szeretni???? :W :W :W (Tök ideges lettem tőle, mert minden máshogy, máshol volt mint androidon.)

    Egyébként te használtál Iphone-t, vagy Ipadot csak akár pár napra is?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák