Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Penge_4 #41 üzenetére

    van neked bármi fogalmad arról, hogy mi ez az XP mód és mire jó? mert úgy látom nincs

    kereskedelmi oprendszer/szoftverek semmilyen adatot nem gyűjt rólam titokban, akkor biztos úgy látnám, ahogy te.
    mert a Google szoftverei mik?

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • moonman

    titán

    válasz Penge_4 #41 üzenetére

    "Gmail-ben a Labs új feature-jei, a Chrome beszállása a böngészőpiacra, az új O3D technológia, a Google Updater megnyitása, a böngészőben történő szoftverfuttatás tervezése."
    elég sovány, ezeknek kb. 110%-a teljesen hidegen hagy, gondolom másokat is.

    "Nekem 12 pontos Acid3 teszt nem tűnik annyira gőzerőnek az MS programozócsapatával"
    mert nem gondolkodsz. amúgy az acid3 mióta kötelező szabvány?

    "nem kéne az IE9-től tartani, hogy vajon annak kijövetele után majd mennyi IE8-ra optimalizált oldal nem fog megint menni."
    valóban nem kéne, ugyanis IE8-ra nem kell optimalizálni. IE7-et kell jelezni a forrásban, különben IE8 standards módban hozza be.

    "az új Windows is mindenkinek tetszik. - Akinek van cirka 100 000+ pénze gépre"
    mér ellopták?

    "Nekem sajnos nem támogatja a Vista élményindexében 5-re értékelt CPU-m a hardveres virtualizációt"
    Windows 7-hez nem szükséges. sőt, virtualizáláshoz sem.

    "1: Vistával nem kompatibilis valamely szoftverük."
    Virtual PC 2007 SP1, ingyenes, működik hardvertámogatás nélkül is.

    "2: Nincs olyan erős hardverük, amin jól futna a Vista."
    azon Windows 7 sem fog jól futni.

    "3: Nincs pénzük Vistára"
    egyéni szociális probléma.

    "Pont az XP módot teszik 100 000-es gépkonfigtól függővé."
    meg Business/Enterprise-függővé, tehát alapból amúgy sem találkoznál vele.

    "Aero Shake, Aero Peek, Aero Thumbnail...stb? Müxik klasszikus felületen? Nem."
    nemár, hogy hardvergyorsítás nélkül nincs hardvergyorsított grafikus effekt? eszem megáll!

    "helyzetmeghatározó - Bezzeg amíg csak az autódban volt GPS, addig nem zavart, hogy a NavNGo, TomTom, vagy akármelyik cég pontosan tudta, hogy hol vagy."
    honnan a jó büdös francból tudná már? a Petőfi rádió is tudja, hányan és honnan hallgatják, mi?

    "Így működik a marketing. Pénz nélkül puszta jószándékból senki nem tud megélni. A Google a kisebbik rosszat választotta. Én így látom."
    mármint mik közül a kisebbet?

    "minimum DX10-es VGA-ra (mert ugyebár csak abban használja normálisan az Aero a CPU helyett a GPU-t)"
    téves.

    "elég erősen hinnék abban, hogy a kereskedelmi oprendszer/szoftverek semmilyen adatot nem gyűjt rólam titokban"
    ellenben most nem kell hinned, mert pontosan tudni, hogy a csodásan nyílt Google ezt teszi.

    "Nem vagyok paranoiás, be van kapcsolva a Windows Update és a Windows szolgáltatások javítása névtelen adatgyűjtés is, de ettől még nem tenném tűzbe a kezem, hogy bizonyos marketingcélokat nem szolgál, illetve a jövőben majd nem fognak szolgálni ezek a dolgok."
    hogyne szolgálnának. arra valók, hogy tudják, hol lehetne még javítani, optimalizálni a felhasználói élményen. aztán pénzért eladják majd azt is. tudom, szemét multik. és de, paranoiás vagy.

Új hozzászólás Aktív témák