Új hozzászólás Aktív témák

  • #19482368

    törölt tag

    válasz hcl #298 üzenetére

    Előtte miért nem vettél licencet?
    Magad se érted mit kérdezel. Én előtte OSx arra meg nem kellet win licenc, mert nem volt rajta Win. Tudod Apple számítógép, nem dzsungaPC-re warezolt hackintos. 2 között van némi különbség.
    Apám gépén volt licenc, de az win7, és nem találtuk a licenc kulcsot. A lapos alján lévő matrica meg megkopott, és nem lehetett már le olvasni. Idő se sok volt, ezért kapott liniux-ot. Amit meg is bánt, mert nem tudta használni. Tehát eszköz kuka, mert volt már sok más baja, és vett egy másikat. :D Licenc ebben az esetben a réti kutyát nem érdekelte. :D

    Az mitől szakember, ha nem képes megtanulni egy wintől eltérő OS-t?
    Ezt ne tőlem kérdezd, mert nem tudok rá válaszolni. De gondolom azért szarik a Linuxra, mert azért hogy 1 évben 1x lát egyet ilyen laptopot, nem fogja megtanulni mit merre. De erre ők tudnak releváns választ adni.

    Mert nekem is volt annyi, hog legalább némileg ismerkedtem az OSX-szel, ha nincs is Mac-em...
    Büszke lehetsz magadra, minden bizonnyal már elmondhatod hogy ehhez is értesz, hiszen hackintost, már kipróbáltad. És hát ugye az majdnem ugyan az, mint ha eredeti Mac-et használnál. Mert a HW majdnem ugyan az, és sikeresen megoldottál mindent, rajta. :D Bocs, de elhatárolódom minden illegálisan használt szoftverhasználattól.

    annyi az "előny", hogy nem jön fel az eredetiség-ellenőrzés
    Igen nagyon jól látod. Ez pont elég, kapott 2x ingyenes támogatást, ha ez kevés akkor elő lehet fizetni. Semmi kivetni valót nem látok ebben. Némi jutalék ellenértékében van lehetősége a hivatalos Microsoft supportot igénybe venni, és nem olyan "szakemberekkel" felvenni a kapcsolatot, akik meglátják hogy Linux és menekülnek. Vagy ha kicsit komolyabb a probléma akkor újra kell telepíteni. Szerintem sokkal korrektebb, és megbízhatóbb megoldás sok esetben előfizetni a hivatalos supportra. Főleg ha messze van a kicsit jobban hozzáértő segítség. De hát ugye, fizetni kell érte, és akkor szemétláda a Microsoft.

Új hozzászólás Aktív témák