Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Penge_4 #8 üzenetére

    Még egy probléma: ez az ember sosem vált pulóvert?

    ツ Headphones on - World off

  • evone

    őstag

    válasz Penge_4 #8 üzenetére

    Képzeld el, - neked ez nagyon nehéz lesz :) - hogy az iPhoneon, iPadon van egy gomb a képernyő alatt, ha ezt 2x gyorsan megnyomod, ott Task Manager!!!!!!!!!!! Húúúh!!

    Másrészt a tobbi pontod egytol egyik hulyeseg, vagy azert vagtad be mert hulye vagy, vagy azert hogy trollkodjal es lazitsad itt a nepet..

    - Hogy gépelek majd egyszerre több ujjal, vakon ugyanolyan sebességgel, mint billentyűzeten?

    Peldaul igy: [link]

    - Hogyan használok bármilyen kombót? "jobbklikk-másolás, jobbklikk-beillesztés Gizikéknek" biztos jó, de nekem nem.

    Javaslom mostmar probalj ki egy erinto kepernyos cuccot... Te még soha a büdös életben nem használtál, és nem is láttál szerintem ehhez hasonló eszközt ha ezt komolyan kérdezted :)

    Ablaktörlő minek? Használat közben, mikor VILÁGÍT!!!!!! ( tud ilyet is ám! :) ) a kijelző, akkor nem fogod meglátni az ujlenyomatokat! :) Utánna pedig letörölheted a mellékelt törlőrongyot, 2-3x végighuzod a kepernyon es nem fog látszani rajta semmi. Persze tudom neked ehhez se erőd, se kedved, baromság az egész. :) :R

    [ Szerkesztve ]

    ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

  • Dany007

    veterán

    válasz Penge_4 #8 üzenetére

    Egyetértek.
    Szép felsorolás és szerintem lehetne is bővíteni...
    Meglepett ez a kijelentés.
    Azért kíváncsi lennék mikorra fog olyan szintre fejlődni ez az érintőképernyős mizéria, hogy egy tervező képes legyen mm pontosan dolgozni vele mondjuk AutoCad-ben vagy ArchiCad-ben vagy akár Photoshopban.
    Szal az, hogy eltűnik a PC, talán az otthoni felhasználásnál tudnám elképzelni, de az általad felsorolt okokból kifolyólag még azt se.

    Elég megnézni az egeret. Az alapkoncepciója ~ 30 éve változatlat! Fejlesztik, tökéletesítik, kiegészítik folyamatosan, de az alap ugyan az maradt. Gondolom nem véletlenül.

    Megaztán mivan akkor, ha elromlik az a bizonyos kijelző, mert mondjuk a nagy igénybevételt már nem bírja éveken át, ami érthető is. Akkor nincs más megoldás, mint go szerviz, új kijelző megrendel, jópénzért kifizet, majd szintén jópénzért kicseréltet és már lehet is használni.
    Ezzel szemben ha az egerem elromlik, akkor benyúlok a fiókba és kiveszek egy régebbit, de legrosszabb esetben elszaladok a boltba és veszek egy 2-3000 forintosat azt kész.

    Szóval jódolog az érintőkijelző, bizonyos esetekben praktikus is a használata, de biztos, hogy nem fogja felváltani / kiváltani a komplett PC-t.

Új hozzászólás Aktív témák