Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz MASSlag #73 üzenetére

    A KDE most jelenleg még monolitikus felépítésű, egyben kapod az egészet, de ez rövid úton változni fog, mert úgy fogják tovább fejleszteni, hogy moduláris legyen. Pl. az emberek többségének semmi szüksége a nepomukra, de ugyanakkor a rendszerbeállítások meg példás módon van összerkava.

    Amúgy ezt az effekt mentességet sosem értettem, nem tudom miért kell visszamenni 1990-es grafikai színvonalra. Az olyan, mint mikor az XP-t visszakapcsolták a ronda szürke régi Windows témára, az is tiszta kőkorszak volt úgy...

    A Unity nem az én ízlésem, a Gnome Shellhez meg a Debian7-ben volt szerencsém nem rég, igazán pain in the ass kategória még akkor is, ha letöltöd a beállításához kellő külön toolokat, mert még úgy is szegényesek a lehetőségeid.

    Syl: mindig tedd hozzá, hogy te csak az LTS-ről beszélsz, mikor azt mondod, hogy tetszik. A több KDE meg a KDE bő említését jelenti, a kevesebb Ubuntu meg a semennyit. Így már tiszta? :D

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák