Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #39 üzenetére

    kár hogy a használati útmutatóban benne volt (benne szokott lenni).
    egyébként edényke a #40-es hszében jól leírta, ha nem értesz hozzá, akkor hívj szakembert. Nem kötelességed tudni, jogod van hülyének lenni hozzá.
    Az hogyha nem vagy képes titkosítani, vagy azt se tudod mi az, az azért felveti hozzá nem értés alapos gyanuját, attól függetlenül hogy a tecsóba szólt-e a kasszás néni. :DDD

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Morden24 #39 üzenetére

    Na most nem azért, de amikor én megvásároltam a routeremet, akkor senki egy szóval nem említette, hogy kódoljam le, mert vannak csúnya népek, akik azzal szórakoznak, hogy megállnak az ajtóm előtt, és letöltik az összes Stargate-et, ami valaha ki lett adva. Ha én ezt magamtól nem tudom (és ez sem a reggeli kávéval szállt a fejembe), akkor nem tudom, mert nem vagyok tájékoztatva.

    Az általános mércével élve, feltehető, hogy tud erről az, aki megveszi, de legalább is tudnia kéne róla, elvárható tőle, hogy meginformálódjon, tehát a büntethetősége nincs kizárva ez alapján.

    Egyébként, mint már mondtam, abból, hogy a neteden keresztül töltenek, károd nem keletkezik, csak, ha korlátos a neted.
    De ha eleve olyan hülye vagy, hogy a fenti állításaid szerint jársz el (tehát nem tudod, hogy létezik ezen veszély), akkor eleve nem fogod tudni, hogy használták a hálózatodat, tehát arról sem fogsz tudni, hogy károd keletkezett.

    Az meg, hogy spóroltál a technikuson, aki beállította volna neked faszán, neked felróható szándékos mulasztás.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák