Keresés

Aktív témák

  • tibor72

    tag

    válasz Geri Bátyó #355 üzenetére

    A HA felületén megjelent reklámok, minimálisak, szvsz nem mérvadó, ha csak nem nagyobb a látogatottsága, mint a PH lapcsaládnak együttvéve, de ezt kétlem. Bízom benne, a jövő hét folyamán, nem a mostani "bárkiárazhat" típusú topik fogad, hanem valami rendezettebb és újragondolt, a már bevált megoldásokra alapozó...... Ugyanis itt a lehetőség a megújulásra, némi kis pihenő közbeiktatásával .....(ezek csak kósza gondolatok, de ki tudja, hisz más is olvassa mindezt.....)

    [ Szerkesztve ]

  • capulet75

    addikt

    válasz Geri Bátyó #355 üzenetére

    Ugyan. Ha én IT cég lennék és Magyarországon hirdetnék, csak és kizárólag a PH-n tenném. Ez a lapcsalád kb az utána levő 10 vagy inkább 20 hasonszőrű cég user támogatottságával rendelkezik. Nem kell 10 hülye miatt beáldozni az elveket. 12-15 éve tolom felhasználó szinten a PC-t és az IT-t, soha egy percre nem jutott eszembe hogy elsőnek ne a PH-n keressek információt bármi ezzel kapcsolatos dologról. És ezzel így van több százezer ember.

    Nem követem napi szinten a piaci árakat, ha épp szükségem adódott, jól jött az árazós topik. Én utálom ezeket a trollokat, van még rajtam kívül alsó hangon 500 ember aki ugyanígy érez. Követem hogy tiltsák ki őket örökre. Akkor ha elég hangosak leszünk ez lesz? ;)

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

  • leviske

    veterán

    válasz Geri Bátyó #355 üzenetére

    Gond van és a gond lesz közt hatalmas a különbség. A premium tagság elvileg azért jött, hogy a google/facebook monopóliumából eredő várható problémákat kompenzálják. A blokkolás megszüntetésének a kérése pedig valószínűleg abból jöhetett, hogy:
    1. eleve probléma lehet, hogy a pénzköltésre hajlandóbb felhasználókhoz nem fogja az oldal eljuttatni a reklámokat és ezt kompenzálni kell a reklámozók számára
    2. az oldal témakörének köszönhetően jóval nagyobb azon userek aránya, akik ismerik a reklámblokkolókat és használják is azokat.

    Ha gond volna most, akkor feltételezésem szerint az a felhasználónkénti havi 300ft nem feltétlen húzná ki őket a gondból. Vagyis ahhoz, hogy pótolni tudják a reklámbevételt, gondolom kellene vagy 10-30ezer előfizető.

    (#357) capulet75: Nagy hibának tartanám a kitiltást. Próbáljunk már meg néha a nyugat-európai elvek irányába mozdulva problémát megoldani, ne olyan balkáni/oroszos módra. :DDD Viszont azzal egyetértek, hogy maga a topik bezárás hiba, mert így idővel minden termékajánlós topikot is elér majd ugyanez a vég.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák