Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz rudi #117 üzenetére

    hol írtam bármiféle cenzúráról? hogy jött ez egyáltalán ide? akkor vica versa, jó lenne ha nem adnál a billentyűzetembe olyat, amit nem írtam.
    ha nem tetszik nektek az anonimitás, akkor mi akadályoz meg benneteket abban, hogy bevezessetek egy ilyen rendszert? ha nem akarjátok pl. a facebookra vagy egyéb közösségi oldalra bízni, megcsináljátok a saját közösségi jellegű dolgotokat, lesz ott akkor kép, meg név, meg telefonszám, a délutáni szakkör bélyeget cserél, az angolkisasszonyok 5 órakor teáznak, az úri közönség táncol.
    ezt miért szeretnétek az államra bízni, államilag kötelezővé tenni? miért kellene az államnak beleszólnia abba, hogy milyen anonimitás megengedett vagy sem a neten? miért kellene tiltani az anonimitást? csak mert sok a troll? ma a trollok hozzászólásai, holnap már a könyvek, aztán ugye jöhetnek az emberek.
    én értem, h sokban csökkentené a dolgotokat, pláne, ha ennek az adminisztrációja az államnál landol, csak épp ez a legkevésbé sem érdekel.
    ha valakit zavar a korom, nem áll kéményseprőnek. h czizelláltabb legyek, mint az eredeti megállapítás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák