Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Zola007 #488 üzenetére

    Én azon mosolygok amikor a 3500Ft-os cuccot le akarja alkudni 3000-re, majd 3200-ra mikor ki is van írva, hogy fix az ára majd nagyduzzogva elfogadja hogy akkor jó lesz akkor 3500ért, mikor kérdezem hogy akkor utalja az árát és akkor 500Ft postaköltséggel odaér vagy utánvéttel küldjem de az 1300 akkor gondolkodás nélkül írja az utánvétet.
    Tőlem lealkudna 200Ft-ot is de a postának nagyon szívesen fizet +800-at egy semmi plusz szolgáltatást nem tartalmazó tételért mert azt a csomagot sem veheti át amíg nem fizeti ki.

    De ha már az ügyfélszolgálatoknál tartunk, írtam a vaterának, hogy vizsgálják már meg az értékeléseimet mert két idiótától kaptam bosszúból negatívot akiből az egyik már 8 éve inakítv (nem fizetett vagy valami balhéja volt és kitiltották) a másik sem lépett már meg 5-6 éve.
    5 napja írtam a levelet még válasz nem jött, miközben az évek alatt már lassan egy minimálbérnyi összeget otthagytam náluk a "szolgáltatásaikért".

    Annyira tudnék örülni a magyar Ebay-nek, mert ugyan az is drága, talán drágább is mint a vatera, de ott tényleg kapsz plusz szolgáltatásokat a pénzedért eladóként meg vásárlóként is...

Új hozzászólás Aktív témák