Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Prof #154 üzenetére

    Nem is állítottam hogy start menű, idézem magam:

    Amúgy ez azért már funkcionalitásban majdnem ott van:

    Nem az persze, de megint mi a fenét számit, hogy fenn van-e vagy nem? Máshol nem tudtam megnézni de... Hagyjuk már ezt a kinek van nagyobb .... Magyar életérzést.... :O

    Termeszetesen nem Magyarorszagrol beszelek, ott a barkacs benozes megy amit az MS kb. leszar, az USA-Nyugat Eu piac ami szamit, mert ott van fizetokepes kereslet.

    Ok, Én is Londonban élek itt meg nem telepítenek utólag semmit, itt amit kapsz azt használod, persze céges környezetben azt teleítünk amit kér az ügyfél mondjuk itt nincs is akkora fikázás mint otthon. Itt valahogy jobban elfogadták a Windows 8-at azt meg ne kérdezd miért.

    Elolvastad a cikket? Fent van neked a Win8.1? Mert ugy latom nem ;] A Win7-es Start Menu kep csak peldanak van berakva, mint osszehasonlitasi alap.

    Ja de ne kezjük már megint.... Olvasd el amit írtam ne köss bele amit nem is állítottam.... :P

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák