Új hozzászólás Aktív témák

  • Pano

    addikt

    Nem lett rossz cikk, de bizonyos pontokban tényleg elfogult :)

    Én nagyon akarnék -s a hangsúly itt van- linuxot használni, rengetegszer nekifutottam de mindig ott kötöttem ki, hogy inkább hagytam a fenébe.
    Ennek fő indoka a VGA támogatás, amire szép szavakat nem találnék mennyire ócska. Teljesen mindegy, hogy nyílt vagy zárt.
    Hiába szenvedem fel a zárt drivert, vagy próbálkozom a nyílttal a közpéktagóriás VGA kártyám a totál olcsó kategóriás (10.000 Ft-os) kártyák szintjét (se) hozza. Az ablak animációk néha belaggolnak, youtube HD videók kb úgy erőltetik meg a rendszert, mint ha 4K-t akarnék nézni, szóval nevetséges.
    Totál ugyan az a szitu, mint az android, esküszöm. Jó-jó, de úgyis találkozni fogsz laggal

    Egyedül az intel GPU amivel szinte semmi gond nincs és lehet használni normálisan.

    Már évek óta próbálok linuxot használni, de a fentiek miatt mindig idegrohamok között törlöm a 'csába. Teljesen mindegy milyen módszerrel/leírással igyekszem elfogadhatóra csiszolni a VGA-t, a legjobb eredményt maximum az lesz, hogy csak akkor kezdenek el az animációk és flash tartalmak akadni/sz*arakodni, ha "sok" alkalmazást használok egy időben (realtíve sok.. 4-5 db).
    Kipróbáltam már jó pár konfigot, ez mindig probléma volt, az ÖSSZES disztrónál -kivéve az intelek-.

    Minden egyes próbálkozás után, amikor vissza váltok win-re egy komoly fellélegzés, hogy mennyivel "folyamatosabb"

    Bocsi a kirohanásért, de eléggé haragszom a linuxra amiatt, mert rohadt sok időmet vette el feleslegesen ez az egy probléma és vágyam lenne használni, de így esélytelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák