Új hozzászólás Aktív témák

  • tiborv

    aktív tag

    Köszi hogy javítottatok, ezeket nem tudtam.

    Ettől függetlenül a játékról:
    Igaz én hobbi játékos voltam a fallout világában korábban, anno 1-2-vel játszottam sokat de akkoriban nem merültem bele annyira mint itt jópáran. 3-NV kimaradt, a 4 megint előkerült, igaz végig nem játszottam időhiány miatt. ( pont nemrég vettem elő újra, de mivel jött ez, abba is hagytam, azt a kevés időd akkor már ebbe ölöm)
    Maga az atmoszféra és a játékstílus ettől függetlenül nagyon tetszik.

    Grafika:
    Konzolon játszom, ott a grafikai hiányosságok még jobban érezhetőek, de annyira -- engem -- nem zavar, ha rákattanok valamire ilyesmin átnézek szívesen.

    AI:
    kissé butácska, de igazából nem tudok olyan játékot mondani ahol sikerült volna úgy megvalósítani mmoban hogy hanyattvágjam magam attól milyen összetetten mozog-viselkedik. Maga a mozgásban vannak érdekes dolgok, "csúszik" nem pedig fut/lépdel sokszor. Ahol meg rizikós a helyzet általában a tömény túlerő a hatékonyságuk ismérve vagy hogy én megyek neki egy túlméretezett moncnak. De ez megint kb mindenhol így van. A mozgás zavaró itt csak számomra. A viselkedés annyira nem vészes, ahol tud próbál fedezékbe mozdulni, ha meg beakad az javítható már patch-csel szerintem.

    NPC:
    csak robotok. Fura. Nekem ezzel semmi gondom, nyomasztóan hat ami illik ebbe a világba hogy sehol senkivel nem találkozni csak 1-1 játékosba lehet belefutni. Ez nekem abszolút bejön így. A 4-be pont hogy furcsa volt hogy 1-1 farm mellett 10 zombi jön nekem majd 5 méterrel távolabb békésen répátültetnek. Ez nálam pont hogy pluszpont.

    Játékmenet:
    Random eventek jók, ismétlődéssel sincs baj, kis plusz xp. Pláne alacsony szintre.
    Küldetések eddig bejöttek, igaz nem vagyok lvl50 nyilván egy idő után kifullad a sztorivonal. Maga az atmoszféra és a világ elég sokat rejt ahhoz hogy heti-pár napos valami nagyobb eventet hozzanak be vagy később DLCben is el tudom képzelni a plusz tartalmat amerre terjeszkedhetne ezen a vonalon.
    Campépítés is tetszik, vannak akik erre rácuppannak és diszítgetik. Engem hidegen hagy de alapvető kényelmi dolgokat jól lehet benne hasznosítani. Ez is simán kitolhatja a játékidőt ha később külön küldikkel kell megszerezni 1-1 berendezést. Pláne ha nem csak szépészeti.

    Ami nem tetszik benne, hogy sok 50+ karaktert látni amit nem tudom hogy értek el ilyen gyorsan. Reméltem hosszabb idő kell egy karakter kihúzásához.

    Összességében: Vannak persze hiányosságok és bugok, de én pozitívan állok hozzá hiszem hogy van annyi potenciál benne hogy simán javítható legyen a közeljövőben. Persze ha foglalkoznak vele.

    Más:
    Melee karit kezdtem de hiába nyomom ki az iron fistet nagyon ergya a sebzés. Sima késsel gyorsabb-erősebb vagyok. Valami perk kell még mellé hogy érezhető legyen vagy az eleje ennyire nyögvenyelős és később található hozzá jobb cucc? Addig meg maradjak a fegyvereknél?

    D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

Új hozzászólás Aktív témák