Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Malibutomi #278 üzenetére

    Nem keverek bele semmit!

    Ezt mondtad:

    "Fe'laron van a hasonlo intelekhez kepest. Az i7 teljesitmenyu 8 meg 12 szalasok pedig intel i5 arban jonnek."

    Miből veszed, hogy a 4/8-as kivitel i7 teljesítményű lesz?
    Semmiféle játéktesztet nem láttunk, csak a sok szintetikus mérést. Ebből nem tudható, hogy mit fog tudni otthon egy játékos gépben.

    Ennél fogva szerintem teljesen felesleges idő előtt tényként leírnod valakinek a fenti állításodat.

    Én csak azt mondom, hogy majd meglátjuk, de addig kár előre inni a medve bőrőre. Ha jó lesz, megveszem, mert engem nem frusztrál, ha AMD CPU van a gépemben, de ha nem fogja megérni, akkor nem fogom isteníteni csak azért, mert AMD.

    Játékot nem én hoztam fel, hanem az AMD, hisz ezeket a procikat a gamer piacnak szánják. Itteni fórumokban is arról beszélgettek, hogy ők azok, akiknek el lehet ezeket sütni. Az, meg, hogy jóval olcsóbb a 4/8-as, az lehet, csak valószínű annyival gyengébb is lesz, hisz még az 1800X egyszálas teljesítményére is 21%-ot ver a 7700K ebben a cikkben található link szerint.

    (#284) sb

    Mitől vagdalkozás?

    Aki mást ír, mint Ti gondoltok az vagdalkozik?
    Nehéz megérteni, hogy egyszerűen csak nem akarnak előre inni a medve bőrére?
    Ha jók lesznek a procik, akkor örülni fogunk, és vesszük, de addig kár, még a megjelenés előtt tényként közölni mindenfélét, amiről valójában nincs is pontos infónk.
    Ennyi, nem több, nem támadás sem ellenetek, sem az AMD ellen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák