Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Lenyűgöző! :R
    Csak jókat tudok mondani a telefonról így elsőre.kinézetre nekem nagyon bejön, a gombok különösen én próbálgattam már ilyen gombokat semmi gond a kezeléssel itt az lehet maximum a gond hogy az alsó sor szerintem nagyon lent van de majd kiderül.a kijelző is számomra a tökéletes kategória, kimondottan örülök hogy nem kapott 2.6 colos kijelzőt mert az már nekem nem lenne elég jó 240*320as felbontással.ha igazak a részletek és tényleg ilyen aránylag olcsón kezd valamint mi is kapunk hozzá 2 gigás karit, akkor nagyon pöpec a dolog.Rég nem győzött meg ennyire Nokia telefon mint ez, jók az új Nokiák de utoljára a 6600ra mondtam hogy ez igen, ez kihagyhatatlan!Bíztam az SE-ban hogy kitalál valamit de nagyot csalódtam bennük továbbra is SE párti maradok de nagyon úgy tűnik ez a Nokia lesz a következő telóm.Egy nagyon apró hiányossága talán van: az optikai zoom, de ugye az N93 meg az N93i is katasztrófa és a Samsungnál is jobb képeket készít a zoom nélküli G600 mint a G800 tehát talán még jobb is hogy kimaradt.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák