Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    Sokalltam az árát is, de később szerettem volna venni, csak még nem volt eléggé kiforrott koncepció.

    1. Ilyen eszköznél legalább egy hétig bírja már az aksi.
    2. Ki kell forrania már ahhoz is magát, hogy szimplán pl. azt a szintet hozza, ami a demóvideókban volt. Pl. mész a buszmegálló felé és látod a FUTÁR adatait. Vagy mész le az aluljáróba és kiírja, hogy metró nem jár, pótlóbusz honnan indul. Időjárás, pontos idő, stb. Első körben már ez is korrekt lett volna mondjuk olyan 2-300 dollárért.

    Engem személy szerint a design se nagyon érdekel. Oculus Rift sisakban is járkálnék az utcán, ha hasznos infókat nyerhetnék belőle.

  • Penge_4

    veterán

    válasz Ivy.4.Ever #39 üzenetére

    Sőt, az okostelefon is. De éppen az a lényege, hogy mindig, folyamatosan látod a releváns infókat. A legutolsó kínai tabletet a fejemről lógatom le? Bár a propelleres sapka már kiment a divatból, itt az ideje újítani tabletes sapkával. ;]

    A Google Now-t is azért nem szeretem egyébként, mert elő kell hozzá vennem a telefont. Akkor meg minek. Annyi erővel a releváns programban is megnézhetem és nem meríti +1 alkalmazás feleslegesen az aksit. Annak biztos hasznosabb, aki a telefonjával a kezében él és folyamatosan jönnek neki az üzenetek Facebookon, stb, az lehet, hogy így is értékeli.

    Aksi problémára még az is megoldás lehet egyébként, hogy a szemüveg egyik száráról lóg le egy diszkrét vezeték (még elhagyás/ellopás ellen is véd egyúttal), ami belemegy valamelyik tetszőleges zsebedbe, ahol egy jó nagy, akár 10 amperes extended battery van.

    Vagy fülessel egybeintegrált okosszemüveg is jöhetne, ahol még a telefon funkciókért sem kell elővenned az okostelefonodat.

Új hozzászólás Aktív témák