Új hozzászólás Aktív témák

  • herendi

    tag

    válasz Fontos? #183 üzenetére

    "Maga az idézőjel,nem változtatja meg a szó jelentését...a gyegébbek kedvéért,de ez tény "

    De, megváltoztatja! A szokottól eltérő jelentést jelöl.

    "Kérlek sorold fel,hol és mikor írtam én illegális beszerzési formát? "

    A jútyúbra feltöltött jogdíjas film kb annyira legális, mint a torrent. A cd másolás sem tűnik legális vásárlásnak sokszor...

    "Egyrészt...ki vagy te,hogy az én munkámat bármi alapon kritizáld,vagy a fizetésem megszabd?
    SENKI "

    Ha neked jogod van úri kedved szerint fizetni vagy nem fizetni egy filmért vagy zenéért (más munkájáért), akkor más is beárazhatja a munkádat a saját szubjektív megítélése alapján, és be is fogja. Ugye milyen szar, ha semmibeveszik a munkádat??

    "-akkor ezek szerint ha Béla hangosan hallgat zenét,amit Géza szomszéd hallgat,őt meg kell büntetni,mert hallja a szomszéd zenéjét,de egy kanyit sem fizet? "

    Nem érdekel a büntetés és a torrent sem. Az az egyetlen problémám, hogy szerintetek teljesen normális és helyénvaló mások által készített műveket "ellopni". Elég csak annyit mondani, hogy rohadt zsidó kiadó és köcsög brúsz vilisz majd nem vesz még egy jahtot, és "lopható" a termék.

    Hogy kiakadtál, hogy keveset akartam fizetni, mi?? Bezzeg neked jár a sok pénz, meg ne kritizáljam a munkádat, de te baszol fizetni mások munkájáért. Hogy van ez??

    "Másfelől írtam,vannak LEGÁLIS ingyenes megoldások is "

    Ezekkel nincs is semmi gond. Egy alkotó dönthet úgy, hogy ingyen, havidíjért, akármiért adja a művét, de te nem határozhatod meg a termék árát önkényesen. Nem mondhatod azt, hogy bocs, csóró vagyok, "ellopom".

    Vagy elfogadom az általad tett árajánlatot a munkára, vagy nem. Azt nem mondhatom, hogy márpedig te akkor is ingyen fogsz nekem dolgozni.

Új hozzászólás Aktív témák