Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz koko52 #354 üzenetére

    sajnos én is így sejtem, de reménykedni azért lehet :)
    meg pH@sz se tudja meddig érdeke a tényleg nagyoknak ez a játék, ha meg már nem lenne/lesz érdekük akkor megint másról beszélünk
    komolyan nem lepne meg ha nv és amd is nem űzné nagyban már egy ideje ( : és esetleg a vga gyártók zöme is
    de passz, ha úgy is van arról nem sok ember tud

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • updog

    senior tag

    válasz koko52 #354 üzenetére

    "Netflix ma pl -25%, hmmm tőzsdei felügyelet és védelem :U"

    Régóta vártál hogy legyen egy ilyen a tőzsdén is, hogy beírhasd példának? :D ;]

    Tizen-százalék mozgások negyedéves jelentéskor benne vannak a tőzsdében (és eleve a trend is lefelé megy egy ideje, főleg a Nasdaq).

    A legtöbb kriptónál 20% oda-vissza az egy átlagos kedd délelőtt, trendről meg kb. BTC, ETH kivételével (bár ott se nagyon) nem lehet beszélni.

    Másrészt persze azt mondom én is hogy agyvérzés a mai nap, pre-covid szinte csúszott vissza a Netflix, egy nap alatt visszaadott másfél évet, pedig annyi történt hogy a növekedés üteme csökken, emiatt olyan ordenáré pánikeladást kell rendezni, hogy csak na... ráadásul díjat is emeltek, gyanúsan nem csökken majd a bevétel köv. negyedévben se... LOL. (disclaimer: ha jól értelmeztem a mai nap történéseit, késő van már analizálgatni :D ).
    De ez is csak azt mutatja hogy meghülyültek a befektetők minden szinten.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • KROK640

    veterán

    válasz koko52 #354 üzenetére

    "A kártyákra tuti lesz új coin, több is" - igen, én is ettől félek. És ez a dolog ami megváltoztatta a véleményemet arról, hogy "az ETHnak átkéne állni POS rendszerre" arra, hogy "csak az lesz a megoldás ha betiltják a bányászatot és a kereskedelmet is az egész világon".
    Mert amíg bármikor elő lehet húzni egy új shit coint, addig majd mindig fel lesz futtatva újabb és újabb, és ezáltal sem a VGA hiány, sem az energiaigény kérdése nem lesz megoldva. így nem BTC meg ETH lesz hanem shitcoin meg vomitcoin, de a lényeg ugyanaz lesz. A bányászat meg ugye azért fontos, mert el kell hitetni a néppel, hogy "ingyen pénz"el is be lehet szállni. (holott nagyon nem ingyenes, kell hozzá egy VGA ami lassan több havi fizetés, meg persze nem kevés áram, és minél többen vannak bent annál több áram... )
    Félek olyan lesz mint a piramis játékok, egy elmegy kinő helyette másik, és ezért látom azt, hogy itt már csak a teljes tiltás lehet megoldás erre a problémára.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák