Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz távcsőves #91 üzenetére

    Szerinted Windows Movie Maker-rel effektezek ?:) Arra kell, hogy kivágjam a kamera felvételből a NEM kívánt részeket, összeillessze a mov állományokat, és mehetnek Youtube-ra :)

    Továbbra is azt tartom, hogy most jelenleg - majd évek múlva más lesz a helyzet - gamernek (és elsősorban nekem csak ezért kell erős CPU - felesleges HEDT procit venni. Az aki játékra ilyet, vagy i9-et vesz, szerintem lamer BMW-s gyerek, aki azt hiszi, hogy attól nagy májer, hogy vesz 150-200K-ért alaplapot, meg 300-600K-ért CPU-t.

    Aztán miközben játszik, a magok jelentős része alszik. Itt az AMD-nél konkrétan le is tiltódik a magok fele :D

    Internetre meg anyum, ezzel a vassal megy fel, és még Youtube HD videókat is tud nézni. Megy rajta a legújabb Windows 10, Edge, Facebook, Skype...

    Igazából azt sajnálom, hogy a Phenom II X4-es konfigomat eladtam. Mert abban volt 8 GB RAM :)

    [ Szerkesztve ]

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz távcsőves #91 üzenetére

    regen DivX/XviD-ket ugy csinaltuk, hogy gep elindit es amig suliban vagy meloban volt az ember a gep siman vegzett mire hazaert, vagy amig a masik szobában aludt
    sw-t be lehetett allitani automata PC kikapcsolásra, ha vegzett
    oszt joido
    nem vettek erre akkor se Xeon-okat, pedig volt mar akkoris

    azert, mert vki brahibol hobbibol csinalja havonta 1-2x, halal tok felesleges HEDT egy home juzernek
    csak rongyrazos szemelyisegzavaros PC buziknak kell fokeppen arcolkodni, meg gyonyorkodni a szintetikus bencsmarkok szep nagy szamaiban

    nyilvan ha vki eletvitelszeruen ebbol el, annak jól johet a sebessege, de rajta kivul ~1 misiert nem sok mindenki nagyon fog erre osszerverni egy gepet itt kozep-kelet europaban

    érdekességnek jo, oszthe'

    -------

    cégeknél is akinek valoban kell grafikai munkakhoz annak lesz vmi kimelkedobb gepe sok RAM-l meg nagy monitorral, de a titikarno meg a HR adminisztrátornak mar vmi gothedek kis atlagsz.rja lesz ott is
    profibb cegek meg berelt szerverfarmot hasznalnak ugyis
    ott van 10-20-50-100k db(!) CPU is akar, meg par ezer TeraByte RAM
    a SW7-t is egy hasonlóval csinaltak London kozeleben
    este beadta a muki a 18-20sec-s jelenetet a belvarosi irodában mielott hazament, reggelre amikor bement vegzett vele a 40.000db CPU a 192TB RAM-l 80-100km-l odébb
    (nem eliras, olyantol tudom, aki konkretan ezen a filmen CGI-skent dolgozott)

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák