Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz vicze #36 üzenetére

    Ha legalább 1-2 ember nem teszi mindenhol szóvá, hogy ideje lenne már egy újabb használható méretű és normális árú iPhone-nak akkor tényleg nem lesz ilyen többet soha. Maradunk a burtálisan túlárazott kompaktabb XS-nél, vagy a normálisabb árú de használhatatlan méretű Xr-nél, majd pedig csodálkoznak hogy mindenki átmegy Androidra. Nálam az év későbbi időszakában kerül vásárlásra a sor (az 5S már majdnem 5.5 éve megvan és már az egyik sarkán van egy repedés) akkor majd erősen meg kell gondoljam, hogy iPhone vagy valami Android lesz. Ha az Apple nem hoz idén valami készüléket ami nekem megfelel (pl. egy Xr mini) akkor lehet végleg elhagyom ezt az ökoszisztémát.

    A cikkhez: Én azért nem izgulnék olyan nagyon rá az új AirPods-ra, mostanában elég sokan adtak hangot aggodalmaiknak az ilyen fülesekkel kapcsolatban. Nekem már eddig sem kellett (ingyen sem), a béka feneke alatt levő hangminőség és üzemidő miatt, de a linkelt cikk után biztos nem kockáztatnék egy ilyen elhanyagolható kényelmi funkcióért mint amilyen a BT, amikor töredék áron lehet kapni sokkal jobb minőségű kábeles füleseket.

Új hozzászólás Aktív témák