Új hozzászólás Aktív témák

  • MCGaiwer

    addikt

    válasz Ghoosty #180 üzenetére

    idézek neked is, de csak egy szót: nyilvános

    Ha a magyar leányvállalat veszteséges, attól még bőven nyereséges lehet az anyacég, teljesen felesleges azt nézni.

    tisztán látszik, hogy fogalmad sincs, vagy csak nem akarod észrevenni az összefüggéseket.

    Erre csak dabadab-ot tudom idézni:
    "Aha, persze, husz evig nem jutott eszukbe eltitkolni a profitot meg mashova vinni, most, hogy a nyeresegado meg csokkent is, most bezzeg igen."

    ha megvettem kilóra azt aki ellenőrizhetne és szabályozhatna, és megúszom az egészet minimális adóval, akkro nyílván én se trükközök a számokkal, hanem kifizetem. Ha most ezután úgy alakul a helyzet, hogy megéri a trükközés, akkor pedig trükközni fogok.

    dabadab: gratulálok, sikerült megnézned 2010 elejét, ami éppen egy tüske felívelésén volt. talán érdemes lenne 2009el kezdeni, akkor láthatnád, hogy nem egy felugrási pontott kellene alapul venni. Bár mondjuk nem lepődök meg, mindig lehet olyan adatot keresni, ami a te igazad bizonyítja... a baj hogy túl sok embernek van ebben jó gyakorlata, de a még nagyobb, hogy sokan még hisznek is nekik.

    [ Szerkesztve ]

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Új hozzászólás Aktív témák