Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Nem értem, hogy hogyan lehet számla nélkül létezni. Pl voltunk nyaralni a párommal, nem volt nagy kaland, nem is volt drága de el kellett utalni az előleget. Ha nem teszem meg tudok foglalni. Szerintem pöppett drága lett volna lekocsizni/levonatozni hogy ezt személyesen tegyem meg.

    Vagy amúgy hogy a retekbe vásárolsz repjegyet? Szépen kimész ferihegyre vagy a légitársaság képviseletéhet és ott? De mondhatnám az internetes rendelést is, ahol mondjuk 2-3 rendelés alatt visszajön az éves számladíj mert nem kell a méregdrága utánvétet fizetnem, de külföldi rendelésnél ugye amúgy sem opció ez.

    Azt kéne megérteni, hogy a kp igenis drága. Ha te a munkáltatódtól kp-ban kéred a fizetésed akkor az neki költség. (pl már ott kezdődik, hogy a kp tárolása nem úgy megy, hogy józsi berakja az ingzsebébe, azzal szigorúan el kell számolni, de ugye magának a kp-nak a megrendelése sem ingyen van, próbálj meg 500k kp-t felvenni bankból elég szép összeget elkérnek érte)
    Lehet hogy nem vonja le direktbe, de elhiheted hogy valamikor fel fogja számolni. Valószínűleg nem fogja megmondani, de ő sem hülye. De több embert is ismerek aki elég jelentős összeget hagyott el a tárcájában, nemrég a rádióban is volt, hogy valaki az M0-n szedett össze 100k körüli összeget mert a tulaja a kocsi tetején hagyta a tárcáját. Ellenben akinek el is lopták a kártyáját az legfeljebb az a napi limitet vesztette el (10.000 Ft, diákként ennyi elég volt a srácnak), de pl nagyapám kb 5 perccel később észrevette és letiltatta, tehát 1 forintjába került a rablás. (nah jó nem mert 800 forintért kellett új kártyatartót vegyen)

    Szóval én személyszerint örülök, hogy az elektronikus pénzmozgás felé haladunk és hogy ez nem akadályozva van hanem picit segítve.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák