Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz [CsuCsu] #46 üzenetére

    Fiatalság, tudatlanság bolondság :D. Nincs egyikkel se túl sok baj, az előbbi mindenképp elmúlik, az utóbbi meg korrigálható, ha megvan rá a szándék. Ettől függetlenül ezek tényleg mocskosul drágák, és nem csodálom, ha akár felháborodást is kelt egy ilyen, amikor valakinek az éves fizetése ennyi. És nem kell azt (be)látnia (vagyis hát hallania) egy átlagjóskának, hogy ez tényleg jobb. Azt még az átlag paraszt is el tudja képzelni, hogy egy Koenigsegg vagy egy Maserati jobb, mint egy Suzuki, viszont az empéhármas ugyanúgy szól minden telefonból, mint egy ilyenből. Tapasztalat kell ilyen téren is :), na meg elvakultság. A baromi sok pénzről már ne is beszéljünk :DDD. Egy ilyen lejátszót mondjuk talán én is csak akkor vennék, ha az árának a százszorosa se lenne eget rengetően nagy összeg számomra.

    #47: Azért akinek ilyenje van, annak elég jó eséllyel futja minden másra is. Legalábbis a potenciális vásárlóknak egy igen szűk rétege lehet az (világszerte talán néhány 10, esetleg kicsivel több, mint 100 fő), akinek se lakása, se kocsija, viszont van egy LCD 3-as fejese, meg 2-3 év alatt összekuporgatott egy ilyenre is. Igazán minőségi lejátszót/külső DAC-ot még amúgy én se hallottam, szóval én beérem a sokkal kommerszebb jóval, mert még én se tudom elképzelni, hogy mennyivel tud többet egy ilyen, mint az építtetett fejhallgató erősítőm :DDD.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák