Hir​d​et​és

2018. február 20., kedd

Gyorskeresés

(#151) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Naplopó! Valaki észre vette az URL bakit?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#152) RozogA87

RozogA87
(kvázi-tag)

OMFG mindig is egy ilyen tenyérnyi vackot szerettem volna 1,3 milláért. Vagy nem?! Mondjuk a 35 milliós TV-ből is eladtak kicsiny hazánkban 2 azaz kettő darabot anno. Szóval egyet biztos ebből is megvesznek majd.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#153) muszurkefal válasza RozogA87 (#152) üzenetére

muszurkefal
(tag)
LOGOUT blog

Csak ezért a hozzászólásért kár volt regisztrálni.
Korábban alá lett támasztva az eszköz létjogosultsága, ne kelljen még egyszer leírni, lapozz vissza.

„Sometimes darkness can show you the light.” Disturbed /// Alázat nélkül nincs hatékony és eredményes tanulás. /// Az antagonisztikus ellentét feloldásán dolgozom.

(#154) RozogA87 válasza muszurkefal (#153) üzenetére

RozogA87
(kvázi-tag)

Nem, nem csak ezért a hozzászólásért trgisztráltam, attól hogy tegnap regisztráltam. (Órákkal korábban.) Mellesleg köszönöm az építő jellegű hozzászóláskritikát. Ezentúl cenzúrázom magam.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#155) tecsu válasza RozogA87 (#154) üzenetére

tecsu
(őstag)

Oké, de ha az első hozzászólásokban támadó vagy, vagy kötekedő, akkor nem várhatsz más reakciót.
Esetleg szépen kérdezhettél is volna, vagy úgy is kezdheted, hogy bár nem a te asztalod, úgy véled... stb.
No, nekem mindegy, úgy és azt írsz, amit akarsz, csak aztán ne csodálkozz. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#156) Tulku válasza tecsu (#155) üzenetére

Tulku
(PH! addikt)

Én csak azt nem értem, hogy minden olyan műszaki cikk után ami mondjuk milliós objektívről, pc-ről, autóról...stb szól odabiggyeszti ezt a szösszenetet?

Nekem fix ideám, hogy hozzászólás növelés szempontjából fontosak ezek a komentek kizárólag...egyébként semmi értelmük...

(#157) tecsu válasza Tulku (#156) üzenetére

tecsu
(őstag)

Oké, és a hozzászólások számának a növelésének mi az értelme? :))

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#158) Tulku válasza tecsu (#157) üzenetére

Tulku
(PH! addikt)

Jó a prohardvernek (forognak a topikok) és jó a tagnak (egyre komolyabban veszik a nicknév alatti megnevezés "súlya" miatt...persze tapasztalataim szerint semmilyen összefüggést nem mutat a kettő, de elképzelhető, hogy van akinek számít...

De ez csak agyalás...

(#159) RozogA87 válasza Tulku (#158) üzenetére

RozogA87
(kvázi-tag)

Nem akarok őstag lenni. (Ez talán már nem is lehetséges) Maradok újonc. A PH-nek viszont tényleg jó.

(#160) aszamóca válasza Tulku (#158) üzenetére

aszamóca
(fanatikus tag)

Én a PH addikt-ot sem értem mi. Ad nekem egy diktátort? :D

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#161) Tulku válasza aszamóca (#160) üzenetére

Tulku
(PH! addikt)

Nem vagyok tisztában ezekkel a jelzőkkel, de látom pár egyénnél a jóval 10 ezer fölötti hozzászólást...ez nálam ilyen minőség-mennyiség skálán történő eltolódást eredményez...de tisztelet a kivételeknek és elnézést minden nem érintettől... :)

(#162) orbano válasza Tulku (#161) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ha aktív vagy egy tanácsadás topikban, vagy esetleg többen, és mindezt évekig teszed, akkor azért össze tud gyűlni. főleg, ha olya a munkád, vagy egyetemista vagy :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#163) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

Még jó hogy lehet kapni. :K

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.