2018. május 25., péntek

Gyorskeresés

(#151) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Naplopó! Valaki észre vette az URL bakit?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#152) RozogA87

RozogA87
(kvázi-tag)

OMFG mindig is egy ilyen tenyérnyi vackot szerettem volna 1,3 milláért. Vagy nem?! Mondjuk a 35 milliós TV-ből is eladtak kicsiny hazánkban 2 azaz kettő darabot anno. Szóval egyet biztos ebből is megvesznek majd.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#153) muszurkefal válasza RozogA87 (#152) üzenetére

muszurkefal
(tag)

Csak ezért a hozzászólásért kár volt regisztrálni.
Korábban alá lett támasztva az eszköz létjogosultsága, ne kelljen még egyszer leírni, lapozz vissza.

„Sometimes darkness can show you the light.” Disturbed /// Alázat nélkül nincs hatékony és eredményes tanulás. /// Az antagonisztikus ellentét feloldásán dolgozom.

(#154) RozogA87 válasza muszurkefal (#153) üzenetére

RozogA87
(kvázi-tag)

Nem, nem csak ezért a hozzászólásért trgisztráltam, attól hogy tegnap regisztráltam. (Órákkal korábban.) Mellesleg köszönöm az építő jellegű hozzászóláskritikát. Ezentúl cenzúrázom magam.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#155) tecsu válasza RozogA87 (#154) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

Oké, de ha az első hozzászólásokban támadó vagy, vagy kötekedő, akkor nem várhatsz más reakciót.
Esetleg szépen kérdezhettél is volna, vagy úgy is kezdheted, hogy bár nem a te asztalod, úgy véled... stb.
No, nekem mindegy, úgy és azt írsz, amit akarsz, csak aztán ne csodálkozz. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#156) Tulku válasza tecsu (#155) üzenetére

Tulku
(PH! addikt)

Én csak azt nem értem, hogy minden olyan műszaki cikk után ami mondjuk milliós objektívről, pc-ről, autóról...stb szól odabiggyeszti ezt a szösszenetet?

Nekem fix ideám, hogy hozzászólás növelés szempontjából fontosak ezek a komentek kizárólag...egyébként semmi értelmük...

(#157) tecsu válasza Tulku (#156) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

Oké, és a hozzászólások számának a növelésének mi az értelme? :))

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#158) Tulku válasza tecsu (#157) üzenetére

Tulku
(PH! addikt)

Jó a prohardvernek (forognak a topikok) és jó a tagnak (egyre komolyabban veszik a nicknév alatti megnevezés "súlya" miatt...persze tapasztalataim szerint semmilyen összefüggést nem mutat a kettő, de elképzelhető, hogy van akinek számít...

De ez csak agyalás...

(#159) RozogA87 válasza Tulku (#158) üzenetére

RozogA87
(kvázi-tag)

Nem akarok őstag lenni. (Ez talán már nem is lehetséges) Maradok újonc. A PH-nek viszont tényleg jó.

(#160) aszamóca válasza Tulku (#158) üzenetére

aszamóca
(fanatikus tag)

Én a PH addikt-ot sem értem mi. Ad nekem egy diktátort? :D

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#161) Tulku válasza aszamóca (#160) üzenetére

Tulku
(PH! addikt)

Nem vagyok tisztában ezekkel a jelzőkkel, de látom pár egyénnél a jóval 10 ezer fölötti hozzászólást...ez nálam ilyen minőség-mennyiség skálán történő eltolódást eredményez...de tisztelet a kivételeknek és elnézést minden nem érintettől... :)

(#162) orbano válasza Tulku (#161) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ha aktív vagy egy tanácsadás topikban, vagy esetleg többen, és mindezt évekig teszed, akkor azért össze tud gyűlni. főleg, ha olya a munkád, vagy egyetemista vagy :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#163) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

Még jó hogy lehet kapni. :K

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.