Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz hcl #11 üzenetére

    Kiszedni egy dolog, behajítani a csalival egy másik dolog. De szerintem sem az a lényeg, vajon valóban megtörtént-e az eset. Amúgy szerintem simán megtörténhetett. :)

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

  • dokar

    addikt

    válasz hcl #11 üzenetére

    az lehet, de nem fogod tudni röppályán mozgatni.

    extra - SEXRay

  • shtml

    őstag

    válasz hcl #23 üzenetére

    Ez az egyik letöltőgépem, egy Intel D201GLY2 alaplap ráforrasztott 1.2GHz-es processzorral, alaplapi VGA, 1GB RAM, 500GB WD winchester, az alaplapi mellett plusz egy hálókártya. A végleges verzióban a jobb szellőzés érdekében a fentebbi képek jobboldalán látható szerelvényt (előlapi ventilátor, HDD tartó, drive bay a slim optikai meghajtóhoz) kiszereltem. A winchestert a fedélre rögzítettem, elöl pedig 2 darab 8 centis ventilátor megy 5V-ról. Most ilyen, persze összecsukva:

    (Ezúttal a másik cicánk, Zeuszka van a gép mellett, aki a nevével ellentétben háromgyermekes családanya.)

    Ha már cicatopic, bemutatom, hogyan szokott Izolda aludni:

    Amúgy egyik sem beállított kép, Izolda szörnyen élénk és érdeklődő cica.

    Ha már szóba hoztad a majdnem megfulladást, ebben Izoldának is volt része.:( Amikor tavalyelőtt karácsony után elhoztuk Anyámtól Pestre, hogy orvoshoz vigyük, Anyám nagy gondosan egy kartondobozba "szerelte" be Izoldát, jól kibélelve rongyokkal, mert nagyon köhögött és nem akartuk, hogy még jobban megfázzék. Kb. 3 km-t kellett gyalogolnunk a vonathoz, és félúton feltűnt, hogy Izolda már nem nyávog olyan keservesen, mint az út elején. Gyanút fogtam, belenéztem a dobozba és elszörnyedve láttam, hogy a dobozt rögzítő madzag háromszor a nyaka köré volt tekeredve - azóta sem értem, mit keresett a madzag a doboz belsejében. Azért volt csendben szegény, mert már fuldoklott. Anyám persze nem akart rosszat, csak figyelmetlen volt, de ekkor határoztuk el, hogy végleg nálunk marad a cica.

    Véletlenül eshetett a gödörbe az a fekete macska vagy talán ráunt valaki és így akart megszabadulni tőle?

    [ Szerkesztve ]

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Új hozzászólás Aktív témák