Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz ncc1701 #65 üzenetére

    Nem is kételkedek hogy sokaknál így van. Én is az időmet értékelem szinte a legjobban (azért van előtte 1-2 ilyen jelentéktelen dolog hogy fenntartható jövő pl. a gyerekeimnek).

    Én covid előtt heti-kétheti 1x-2x (amikor valami volt munka előtt/után) jártam autóval dolgozni, pl. az én viszonylatomon (Zugló - Váci út) a reggeli dugóban napi össz. 2x10 percen belül van a különbség a két mód között (és nem is mindig az autó nyer). Mégis az Örsig vissza van dugulva minden nap, akkor most vagy számolni nem tudnak akik autóznak innen, vagy lesz*rják.
    Utóbbival sincs baj, de valahogy kevesen vallják be ezt, inkább jön a végtelen kifogás az élhetetlen tömegközlekedésről (nem igaz), ugyanannyiba kerül (nem igaz), időnyereség (van ahol nem igaz, pl ezen az útvonalon).

    Mondják akkor azt, hogy megtehetem (amúgy sokan ezzel sincsenek tisztában hogy igazából ha minden költséggel rendesen számolnának, nem tehetnék meg) és nem érdekel.

    Épp emiatt nagyon támogatok minden, autósokat korlátozó dolgot (üzemanyagáremel(ked)és, dugódíj, vagy amit pár napja olvastam hogy dízelek mihamarabbi korlátozása Bp.-n). Amúgy euro4 dízelem van, mielőtt valaki megszólna hogy máséval verem ;] .

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák