Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Crytek #56 üzenetére

    Avengers-en gondolkodtam én is. De valamiért volt egy olyan érzésem, hogy nem lesz nagy durranás 3D-ben.
    Jurassic Parkon gondolkodtam még, de mostmár nem fogok... :D

    Az Alice-t viszont mindjárt nézem! Kössz az ötletet.

    @vinibali:

    "ezt nem lehet így lebontani, mindenki más vár el és mást szeret."

    De ezt pont így lehet "lebontani". Az, hogy ki mit vár el és, hogy mire képes a technika ésszerű keretek között két különböző dolog. Vagyis teljesen mindegy mit várunk el ha a technika még nem képes rá.
    Pofon egyszerűen rendezői szemmel nézve sem lehet úgy leforgatni egy filmet, hogy ott "minden" kijöjjön a képernyőből.
    Technikai oldalról azért, mert a "képernyőből kijövés" effekt leginkább a képernyő közepén érvényesül. És minél jobban haladunk a képernyő bármely széle felé a hatás drasztikusan csökken. (pl.: A Sammy első részében a kígyó!)
    Úgyhogy ebből adódóan nem lehet olyan filmet csinálni, amiben mindig valami a képernyő kellős közepén van kint a képernyőből. Másrészt a szemed is pillanatok alatt elfáradna.

    Én is szeretnék már "Star Trek holofedélzet" élményt a nappaliban... :U De hiába...
    Ugyanígy a 3D-vel. Vannak korlátok. Az igazi 3D élmény az iMax-ben van meg (ott már nagyonsok függ a filmtől is). De otthonra nekem megérte azt a plusz 15 ezret.

Új hozzászólás Aktív témák