Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz Micsurin #86 üzenetére

    Az infrás Razerek a legjobbak, csak mondom, mielőtt mégtöbb hülyeséget hordasz össze.
    A helyes egérbeállítás sem az erősséged, ahogy elnézem.

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

  • b.

    félisten

    válasz Micsurin #86 üzenetére

    Razerből a legjobb és legpontosabb egerek infrásak vagy dupla lézer sensorral rendelkeznek. Infrából is van dual infra érzékelő.
    Itt egy friss teszt,[link] a kolléga remekül összerittyentette.
    Fontosabb adatokat meg tudod nézni, de a legfontosabb a DPI vagy CPI fanatikusoknak a paint-tal rajzolt tesztek. Itt láthatod ,hogy ha magas CPI-t használsz mennyivel pontatlanabb az egér és nagyobb a szórása. (ránagyítva érdemes ránézni)Nem tudod egyenesen húzni. Érdemes minden egeret alacsonyabb CPI-n használni, amin a sensor stabilan és pontosan működik. ( Én max 800 DPI-t javaslok )+mindenképpen a Windowsban alapon hagyott egérmutató sebességet.
    Fontos persze kikapcsolni a Windows által beépített egérgyorsítást is a regisztrációs adatbázisban. erre külön kis programok vannak.. ha ezekkel meg van az ember, akkor beléphet akár a Quake világába is. :K
    Évekig versenyszerűen toltam, rengeteg egerem van, sikerül pár külföldi lanon is részt vennem és eredményt elérnem.

    Alacsony DPi -nél vagy CPI -nél nincs különbség a mai egereknél már a lézer vagy az optika, infra között. Ami fontos lehet, hogy a lézer érzékenyebb a felületre , amin használod, az elkoszolódásra és az egérpad kopására. Amúgy szerintem ledolgozta a hátrányát, de ettől függetlenül az E -sport világában még mindig az öreg optika a nyerő sok hardcore öreg motorosnál. Steel se véletlenül jött az optikai érzékelővel, és a Razer sem véletlenül hanyagolta a lézert a hardcore gamer egereiben még 2012 ben is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák