Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Sn00k #31 üzenetére

    Semennyire, én próbáltam , igaz Quake 3 volt az áldozat.( Pontos viszonylag, meg minden,de nem FPS játékra való.(Főleg nem régi Quake vagy Source enginet használókhoz) Kezdőknek biztos megfelel, de aki kicsit jobban tolja, annak felejtős. A talpak még sima műanyag padon is sérülnek, mint az állat, skatez kötelező. Én 10 perc próba játék után meglepődve tapasztaltam , hogy hangosodik az egér. Azt hittem van valami a talpa alatt , mire észrevettem , hogy a sima steel műanyag padomon karistol a talpa, nagyon vékony és rossz minőségű, ezen kár spórolni 31 ezerért.

    Tenyeres fogáshoz nem jó, mert nehéz vízszintesen húzni, leér róla a kezed. Finger fogáshoz egy kicsit nehéz, a gombkialakítása miatt nehezen elérhetőek a plusz gombok, de inkább Finger fogással használom, ha néha rákényszerülök, mint palmban.
    Amúgy nekem nem tűnik hangosabbnak mint az előző revo egér , amit a laptophoz használtam, de a kinézete úristen... nagyon szokni kell. Remélem egyszer a Logi visszatér a jó ízlés útjára, mert a mostani egérsorozatai akár a G sorozatot akár ezt nézem egy giccsparádés gagyi halmaz. Ha Komoly játékosoknak szánják az egeret, példát vehetnének a Steel kinézetéről és dizájnjáról.

    Régi G5 még most is hasít nálam, csak úgy mint az Mx 518, annál egy kábelcsere volt 5 év alatt semmi más.
    imádom amúgy a G400 egerüket, méltatlanul alulértékelt, pedig az ára ellenére pontosságban csak a legnagyobbakkal lehet egy lapon említeni. Ja és baromi megbízható is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Micsurin #77 üzenetére

    Ha játékról beszélsz akkor semmi köze a CPI nek ahhoz hogy emelgeted e az egeret. 400-800 CPI és Windows mutatósebsesség középen. Ehhez kell igazítani a játékon belül az Egérsensyt.
    4000 CPi-nél már a razer infrás szenzorai is jócskán hibáznak.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Micsurin #86 üzenetére

    Razerből a legjobb és legpontosabb egerek infrásak vagy dupla lézer sensorral rendelkeznek. Infrából is van dual infra érzékelő.
    Itt egy friss teszt,[link] a kolléga remekül összerittyentette.
    Fontosabb adatokat meg tudod nézni, de a legfontosabb a DPI vagy CPI fanatikusoknak a paint-tal rajzolt tesztek. Itt láthatod ,hogy ha magas CPI-t használsz mennyivel pontatlanabb az egér és nagyobb a szórása. (ránagyítva érdemes ránézni)Nem tudod egyenesen húzni. Érdemes minden egeret alacsonyabb CPI-n használni, amin a sensor stabilan és pontosan működik. ( Én max 800 DPI-t javaslok )+mindenképpen a Windowsban alapon hagyott egérmutató sebességet.
    Fontos persze kikapcsolni a Windows által beépített egérgyorsítást is a regisztrációs adatbázisban. erre külön kis programok vannak.. ha ezekkel meg van az ember, akkor beléphet akár a Quake világába is. :K
    Évekig versenyszerűen toltam, rengeteg egerem van, sikerül pár külföldi lanon is részt vennem és eredményt elérnem.

    Alacsony DPi -nél vagy CPI -nél nincs különbség a mai egereknél már a lézer vagy az optika, infra között. Ami fontos lehet, hogy a lézer érzékenyebb a felületre , amin használod, az elkoszolódásra és az egérpad kopására. Amúgy szerintem ledolgozta a hátrányát, de ettől függetlenül az E -sport világában még mindig az öreg optika a nyerő sok hardcore öreg motorosnál. Steel se véletlenül jött az optikai érzékelővel, és a Razer sem véletlenül hanyagolta a lézert a hardcore gamer egereiben még 2012 ben is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz bbdzyx #99 üzenetére

    Főleg az új pixart 3366 szenzorral szemben. hihetetlenül pontos. remélem a logi nem babrálja el, elvégre exkluzív szenzor, más nem forgalmazhatja.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Micsurin #108 üzenetére

    Én nem esküszöm semmire, mindenki azzal játszik és tolja amivel szereti és megy neki a játék. Imádtam a G5 logi egeremet, mai napig nagy becsben tartom, csak úgy mint a G9x-t .mindegyik egér lézeres. Amit leírtam azért írtam le , hogy tisztázzuk a dolgokat, ezek tények, akár melyik oldalról nézzük.

    Kis sztori ehhez , hogy egy Belga lanon a Logi volt a szponzor a Samsunggal és Steel polókat kaptunk ajándékba és Steel promóciós egérpadon volt illő tolni. Fényképezés után egyik belga srác ledobta asztalról a padot feltett egy fehér rajzlapot, celluxszal leragasztotta ,( pad gyanánt) és egy Intel egeret. Brutális mészárlást tudott produkálni. Egyszerűen ezt szokta meg évek alatt. szóval én nem szólok le senkit, csak egy egértől nem lesz valaki világbajnok, én úgy gondolom. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz satee76 #119 üzenetére

    Semmivel nem drágább, mint a Razer vagy a Steelseries egerei.Aki ebben a minőségben gondolkozik, annak ennyit kell fizetnie, a szervizháttérről és garanciaszolgáltatásról ne is beszéljünk, mert abban azért nagyon jó a Logitech. G400 a Logitech gyártói oldalán is 13990 volt, viszonteladóknál 11 körül meg lehetett venni. Az egér tudásához képest jó ár.
    Sokan úgy véleményeznek a fórumban, hogy nem is látták a terméket, vagy volt egy egy Logitech egerük és abból vonják le a következtetéseket.Divat lett lehúzni ezeket a márkákat, de jobbat szerintem senki nem tud mondani. Biztos vagyok benne, hogy hozza a többi ilyen kategóriájú gyártó ( Razer, Steel) minőségét minden téren.( Bár nálam most a Steel kezd első helyre kerülni ilyen téren, mert a 3. egerük van a családban és baráti körben, 2 éve hibátlanul szolgálnak ) Deathadder például nálem 4 hónap után duplaklikkes lett, ez Razer betegség volt( van ? ) abban az időszakban, még is az egyik legnépszerűbb gamer egerük volt / van .

    Messze nem tökéletes egereket gyártanak, sok széria nem úgy sikerül, ahogy kell, de nem tudok olyan gyártót aki hibátlan és tökéletes egereket gyárt, főleg nem gamer célra. Itt az egerek sokszor többszörös terhelést kapnak , mint hasonló irodai, otthoni felhasználásban használt társaik.
    Nálam az új dizájn sajnos ami kezd eltántorítani a Logitechtől, de ha új egeret veszek bátran vásárolom a termékeiket, mert ha nem ok. valami, a leggyorsabban velük tudom elrendezni a garanciális gondjaimat.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Synthwave #122 üzenetére

    Közvetlenül a gyártónál kell elintézni a garit. A leggyorsabb. 12 éve vagyok velük kapcsolatban. Ha 2 hónapja szívsz ez miatt és a kiskeren át vagy nagykeren át zajlika dolog, abban biztos lehetsz hogy nem a logi szupporton múlik .Nekem messze volt a tökéletestől az mx 300.

    #126: nehezen hiszem el ezt a dolgot . Minden kóser, Garis az egér, számla minden Ok és 2 hónapig rajta ülnek? Nekem 10 percig szokott tartani ez a dolog, Serial ellenőrzés, elnézést kérnek, majd mondják , hogy külföldi raktárból jön az egér , kb 2 hét. A régit ha úgy gondolom elektronikus hulladékként kezeljem. Ennyi. Nézd meg a Logitech fórumát akkor itt a porhardveren , ha rákeresel olvashatsz tapasztalatokat róla. Mondjuk lehet , hogy a te egered nem cseregaranciás, hanem javításos, akkor meg egy magyar szerviz végzi a javítást.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Synthwave #126 üzenetére

    Ha javítják a Fixit csinálja, sajnos ők tényleg problémásak. Inkább ezért szoktam drágább terméket venni, ami cserés, vagy nagykeren át olcsóbb terméket, illetve nagy áruházban akik kényszerítve vannak a 30 napos határidőre.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Synthwave #128 üzenetére

    Régen így volt itt is, amíg nem volt szerviz. Pontosan ezért írtam , hogy ha veszel egy egeret a Logitech honlapján meg tudod nézni, hogy cseregarancia, vagy sima garancia van az egérre.
    Olcsóbb egerekre garancia van. Ezeket érdemes nagyobb boltokba venni , vagy áruházakba. mert a gariztatást ők intézik és 30 napos határidő terheli őket. Tehát 30 nap lejártával vagy a pénzed vagy az egered meg van. A cseregaranciás egereknél pedig ugyan így van, ahogy leírtad az SS nél is. 10 perc a gari intézése és kapod az új egeret a régit pedig megtarthatod.Külföldi raktárból küldik és folyamatos a kapcsolat. Steelnek ha jól tudom nincs is magyar hivatalos képviselete, ennek köszönhető, hogy cserélnek mindent, amíg rá nem jönnek, hogy bizony nálunk az emberek szívesen élnek vissza a bizalommal. Stelseries kinzut például már nem cserélik , hanem mindenhol visszakapod a pénzedet, mert túl olcsó egér, ezért nagykerek ha megkeresik a Steelt, automatikusan kapják vissza a pénzt rá , ők meg szólnak hogy levásárolhatod vagy kapsz tőlük egy másik egeret, de azt nem maga a Steel cseréli. ( 220 volt, Pixel stb)
    Gondolom a te egered esetében nem egy alap Kinzu lehetett az egér, vagy pedig nem mostanában volt.
    Nem védeni akarom a Logitechet, de nekem 12 év alatt csak pozitív esetem volt velük, pedig volt jó néhány.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák