Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz spirit007 #2 üzenetére

    Megérdemlik. És látok is politikai rációt benne, hogy átállnak. Főleg, hogy pl egy vistába ki tudja mennyi CIA-s kapu van beépítve... állítólag az orosz kormány megkapta biztonsági céllal a windows forráskódját, de böngéssz át 4GB-nyi kódot kiskaput keresve... (jah, és persze a kiskapu jöhet "update" formájában is...)

    A másik dolog, ami miattt rációt látok benne: oroszország pénzügyileg a saját lábán áll, a "lefizetések" orosz pénzből történnek+az igazi döntéshozóknak nincs sokkal kevesebb pénze/hatalma Bill Gates-nél. Egy M$ nemigen tudja sikerrel bevetni a tipikus K-€U és latin taktikát (politikusokat elvisszük nyaralni, csusszantunk 1 kicsit nekik, és miénk a dollármilliárdos piac)

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • FTeR

    addikt

    válasz spirit007 #2 üzenetére

    ms-nek nem sok köze volt az ügyhöz. a helyi BSA intézkedett (ms el is határolódott az ügytől).

    egyébként egyszer lenne már, h azért akarnak linuxra állni, mert az a jobb és nem azért mert vmi külső jól felfogott érdek azt kívánja.

    btw, nem bírom az olyan arcokat, akik akármire hivatkoza vmi illegálisat cselekednek és még nekik áll feljebb.

    ha nem volt pénz, akkor nem warezolni kellett volna, hanem eleve a linuxal kezdeni...
    nem mintha az ms-nek nem lenne rakat partner programja az ilyeneknek (igaz, az orosz lehetőségeket nem ismerem).

  • FTeR

    addikt

    válasz spirit007 #9 üzenetére

    egy termék minőségét nem az ára határozza meg. az azt befolyásolja, h mennyire éri meg a lehetőségekhez képest.
    még egy álljunk linuxra "mozgalom" sem azért indult (és te sem ezzel próbáltál érvelni), mert a linux (mint egész a rá elérhető appokkal együtt) jobb, hanem azért mert bedőltek az ingyenesség látszatának. a tv shop kategóriába tudnám sorolni.

    a német példák is jól jelzik, h még drágábban is jöttek ki és még csak jobb sem lett.

    szerk:
    az ofiszról jut eszembe. pár hete láttam vki gépén az openofiszt és elképesztően fapadosnak találtam. aztán rá 1 héttel az ofisz xp került elém és meglepődve konstatáltam, h szinte ugyanolyan, mint az OOo. nyilván az OOo hasonlít a oxp-re, de jelen szituban a sorrend másképp hozta. o2007 után elképesztően fapadosnak éreztem, pedig a 2003 teljesen kimaradt az életemből, szal elég sokáig használtam. de az OOo tudásban még hozzá képest is nagyon messze van. nem vet szét a pénz, de mégis simán megéri az 27eHUF különbséget, h egy sokkal jobb terméket használhassak (az olyan egész appokat magába foglaló fícsörökről nem is beszélve, aminek egyáltalán nincs alternatívája).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák