Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz #06658560 #28 üzenetére

    épp most piszkáltam 2007-es excelbe nem is értem a problémáidat. főleg azt a hosszú szövegest részt.
    az új ofisz egyébként elég nagy siker, így arra merek következtetni, h a többség mégiscsak szereti.
    sztem egy rövid délután, míg rá áll az agyad az alap logikára és anélkül meg lehet találni fícsöröket, h tudtál volna a létezéséről.
    juj, ez kész. OOo semmi olyan nincs, amit ne ms ofiszról másoltak volna, márcsak ha az egész alap koncepciót is nézzük vagy a fícsöröket. kb annyira lehetnek relevánsak az érvek, mitn az a vista videó amiben az osx-el hasonlítják össze, aztán az a legnagyobb érv benne, h a treemenu-ben nagyon hasonlít a kis nyilacska. nem mintha ezt értelmes vitának tartanám, meg legroszabb esetben is a trend követéséről van szó.

    az 1/3 dolog a fejlesztésnek szólt. adott appot elkészíteni egyikre vagy másikra. saját és mások tapasztalata. blogokban olvastam róla, aztán saját tapasztalat is lett. mint emlegetni szoktam főállásban linuxra irkálok (yet).

    és miért is van ez a nagyvállalatoknál? csak nem azért mert olyan adminisztrációs fícsörökkel van tele, amiről fx még nem is hallott.

Új hozzászólás Aktív témák