Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Bici #23 üzenetére

    Par % arfolyammozgas volt, szoval szerintem amit akartak, azt igazabol elertek. Reszvenyt vettek gyorsan, 2 nap mulva visszamegy szepen az arfolyam, aztan rohognek a markukba.
    Az En banatom inkabb az, hogy ha egy ennyire amator manipulativ borzalommal el lehet ezt erni, akkor eleg nagy szarban van az egesz ipar, mert innentol minden gyorsan meggazdagodni akaro verpistike ezzel fog szorakozni, aminek szerintem egyetlen vegkimenetele letezik:
    Az elejen folyamatos panik es reszvenyingadozas.
    Kicsit kesobb meg annyira megunja az egeszet mindenki, hogy a valos es igazan fontos sebezhetosegek se fogjak megkapni az oket megillato figyelmet, amibol viszont egy alapveto kozony kovetkezik a biztonsagot illetoen, ami meg valami nagy bajhoz is vezethet.

    Szoval en nagyon remelem, hogy akik ezt csinaltak, azok megfeleloen seggbe lesznek rugva, mert hatalmas karokat okozhat, ha nem. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák