Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz bambano #12 üzenetére

    azért ezzel se értek teljesen egyet... a news.google a téma ez egyértelmű, de ott a cím és 2-2,5 sor kerül ki a hírből, tehát érdemi információhoz nem igazán lehet jutni belőle. főleg hogy a news oldalán nincsenek hirdetések, és ha a linket követem akkor nekem ugyanazok a bannerek jönnek fel ami ha natúrban megnyitom az oldalt akkor is. nem láttam még ezt a manipulációt, de ha tudsz mutass már rá egy példát légyszi és úgy tisztább mindenkinek.

    ha a reklámokat nem manipulálják, egyszerűen kiemelik a címet és pár sort figyelemfelkeltésből továbbá saját reklámokat nem helyeznek el a gyűjtő oldalon sem, akkor nem értem a problémát. ingyen hirdetési felület. én legalábbis news-on még nem olvastam olyan hírt, amire ha érdekelt ne kellett volna rákattintani hogy meg is tudjam miről van szó. akkor meg megvan az átkattintás, megvan a banner letöltés, mindenki boldog. szerintem. semmivel sem több mint az rss-ek begyűjtése pl egy gyűjtőoldalra.

    ebben a felállásban nem látom az okozott kárt. ha persze a bannereket manipulálja, vagy hasonló akkor érthető lenne.

Új hozzászólás Aktív témák