Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz jacis #1612 üzenetére

    Hát nekem elég ha frissítem a Play áruház progikat már melegszik, játékkal nem próbáltam nem játszok telón.

    Más:
    Amúgy nem tudom nektek hogy jön ki annyi kijelző idő. Nekem másfél órát ír és 18%-nál vagyok.
    Mindezt rengeteg kikapcsolt és letiltott gyári alkalmazással és fix 50%-os fényerővel.
    A 4G is csak akkor van bekapcsolva ha használom. (minden más off)

    Én már az elején írtam, hogy ez az akku kevés ide.
    Mi a fenéért nem lehet 2mm-el vastagabb a teló és akkor mindjárt elférne benne egy 3500-as akku.
    Ezt soha nem vágtam... régen jó volt a dagadt mobil manapsag meg minél vékonyabb legyen?
    Undorító. Egy normális netezés mellett még 5 órát sem bír ki a teló nem hogy 1 napot.
    Oké van 20.000mha power bankom de azt mindig cipeljem magammal?
    Ráadásul lassabban tölt mint ahogy merül a teló... :))

    A jövőben lehet meggondolom mit veszek, a kínai noname telefonokba is már 4000-es akku van és inkább tovább bírja a cucc mint hogy LG vagy szamszung legyen a márkája.

    Amúgy kikapcsoltam a hangfeloldást is mert ha már egy kis zaj van a háttérben akkor kiabálhatok én neki.
    Próbáltam az arc felismerést is ami addig jól is működött míg nem nőtt ki a szakállam.

    Rengeteg, rengeteg olyan fícsör ami jó lenne ha mindig jól működne. Pl miért nem lehet neki több arcot beállítani? Teszem azt ha meghagyom a szakállam akkor is csinálok egy képet... áhh nem minek ilyen funkció úgy is mindneki minden nap megborotválkozik nem igaz?

    Láttam most jönnek majd a hang utasításos dolgok.. ugyan emberek ki a pöcsöm fogja ezeket használni?
    A samunál mar sok sok éve van ilyen egyszer nem használtam pedig S3 óta volt Samum.

    A ráncfelvarrásos kiadásoktól meg hányingerem van... már eleve úgy kellett volna kiadni nem utólag foltozgatni.
    Ez ugyan olyan nevetséges idiótaság mint az hogy a 128GB-os verzióhoz 6GB ram tartozik... :W

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák