Új hozzászólás Aktív témák

  • molbali

    tag

    válasz Blokkolnam0 #12167 üzenetére

    Bizos, hogy nála nem az a baj, de azért megemlítem, hogy itthon én sem tudom sehogy működésre bírni egyik wifire alapozó teló és gép közötti kapcsolat progit sem. A melóhelyemen én felügyelem a rendszert, ott is én állítottam be a routert, meg mindent a haveromnál is ment a dolog, az Ő routereével, csak az itthonival nem hajlandó működni. Ha böngészek itthon pl Dolphin vagy opera programmal akkor is eldobálja folyton a kapcsolatot, de kb fél percenként. Egy wifi fixer nevű program widgetjével lehet újra éleszteni a kapcsolatot. (ha rátapizok kiírja hogy "reassociate" és megint van fél percig net.) A Market is kínszenvedés itthon. Van egy 50 megás mobilnet előfizetésem azzal simán megy minden. a Routeremhez pedig simán kapcsolódik a két laptopunk valamint a winmo-s pda-m. Semmi gond velük. Valahogy a telóm nem bírja a routeremet, mert máshol, más roterekkel meg a gt540-em is lazán gond nélkül műxik.

    Ezzel a hosszú zagyvasággal csak azt szerettem volna, ha mindent jól csinál a leírás alapján akkor próbálja meg máshol egy másik routerrel is.

Új hozzászólás Aktív témák