Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • risnos

    tag

    válasz Land #13022 üzenetére

    A GPS progik közül offline (hálózathasználat nélküli ) kivitel, az egyszerűbb Trekbuddy, vagy a MobileGMaps, hangos naviban a Wetravel. Ez utóbbihoz minden itt.[link][link]. A MobileGMaps-ról minden itt [link][link]. A Trekbuddyról itt [link][link]. Térképet, leírást, progit is találsz ezeken a linkeken. Természetesen Magyarországra van kihegyezve a térképkészlet ,, mivel a Wetravelhez és az MGMaps-hoz is "házilagos" térkép van a kellő nagyítás érdekében. Magyarul meglévő, jó térképet konvertáltak át ezekhez. Ha belemélyedsz, magad is csinálhatsz megfelelő progival térképeket. Olvass e-fórumokon, a fenti linkeken. :K

    [ Szerkesztve ]

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

  • sagesz93

    addikt

    válasz Land #13022 üzenetére

    Azért amiket leírtál telefonokat, nem egy kategória.
    az omnia és az 5800 nyílt oprendszerrel van, szóval teljesen más a felhasználási alap.
    A többi zárt, only java, a belső felszereltségre lehet építkezni, amiben elég erős az aréna. A viewty smart ugyanaz, csak más külső és 8mpx kamera. a jet elég optimalizálatlan a teszt alapján, ezért hiába az izmos proci.
    Van rá térkép, használhatóságot nemtudom, én még rá se tettem, nem érdekel a gps része a telefonnak.
    Ha megfelelő szoftvert teszel rá, akkor már eléggé minimális ezen hibák száma. Készülnek rá szoftverek, és beindult a moddolás is, egyenlőre csak ikonok, képek cserélgethetősége van megoldva.
    Szoftveres baj(ha annak lehet mondani,szerintem nem) a képernyőbeégés. Nem akkora probléma.
    risnos: nem megnyithatóak a linkek :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés