Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Aryon87 #9498 üzenetére

    Azt nem ertem csak, hogy kepek alapjan teljesen mas mint a kimondott sargulas. Mindenhol egy par mm-es helyen kezdodott, teljesen szabalytalan formaval. Nekem a kijelzo tetejenel, meg jobb oldalt egy egy szabalyos savban van 1 arnyalatnyi elteres. Tenyleg nehez eszrevenni. Ha ez sargulas, en is meg fogok lepodni. Mert en forrosodasig nem szoktam hajtani, utoljara nyaron volt forro. :) Ugyhogy Hozzad viszonxitva valoban lehetetlen volna.

    BigBlackDog: nem tudom akkor ez miez nalam, mert mondom, ennyire a tablet, meg a P8-as is sarga. A fene se erti. De annyira halvany a jelenseg, hogy meg egy fenykepezo se erzekeli a kulonbseget, igy megorokiteni, es megmutatni nem tudom (a szo szoros ertelembe vett sargulast siman le lehet fenykepezni).
    Ugyhogy tenyleg betudom IPS tulajdonsagnak, nem is foglalkozom vele.

    (meg olvasgatom a G3 forumot, ott irjak hogy 100%-osan korrektul kezeli a dolgot a szerviz, es par ora alatt kicserelik. Ugyhogy ha valamikor elkezd sargulni (ha elkezd, mert mar a G3-masoknal is jelentosen kevesebbnel jelentkezett a hiba mint G2-nel) akkor sincs baj.)

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák