Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz zazenke #44419 üzenetére

    Ha nálam leváltásra kerül az nem az üzemidő miatt lesz. Nekem (szerencsére) nem volt vele bajom, annak ellenére, hogy nekem sem tud többet 3 óra SoT-nál (amiről tudom, hogy kevés és volt idő mikor ez inkább 4 óra volt nálam, de az sem sok). Az irodában bármikor tudom tölteni, de mivel nem erről telefonálgatok naphosszat és az egyéb ügyesbajos dolgaimat is a számítógépen csinálom, ezért olyan komoly merülést nem produkál. Mire elindulok az irodából átlagosan 1,5 óra SoT kerül bele és van elég nafta ahhoz, hogy még kibírjon egy mozit, kocsmázást, esti sétát, edzést, stb.

    Ha kirándulni megyek, akkor azért van egy PowerBank a hátizsákomban, de ez még elviselhető teher.

    Ha cserélném, az amiatt lenne, mert kezd eljárni felette az idő (nem hardveres erőben vagy kamerában, azok még mindig prímán teszik a dolgukat). Néha hiányzik az ujjlenyomat olvasó kényelme (ezt már a G4 idején is ciki volt kihagyni egy flagshipből), jó lenne egy rendesen kalibrált kijelző (Samsung és OnePlus ebben példamutató) és hát én azok közé tartozom, akiket marhára irritál, hogy az Android 6.0 után megállt az élet frissítésügyileg.

Új hozzászólás Aktív témák