Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    2 hónapja vettem egy barna bőrös G4-et. Azóta összesen 2x kapcsoltam, ki legutóbb olyan régen, hogy már nem emlékszem a pin kódomra. :F
    Se 5.1-el, se 6.0-val nem tapasztaltam semmiféle fagyást vagy drasztikus merülést.
    Ma kerek 10 órája megy aksiról. 82%-on áll, 1 óra 1 perces 60%-os képernyőhasználattal, és folyamatos wifi-vel.
    Most rendeltem hozzá egy Verus Dandy Layered barna bőr tokot. :DD
    Igazándiból jelen állás szerint kijelenthetem, hogy ennél jobb telefon nekem nem kell. Most érzem azt, hogy az okos telefonok eljutottak a célba. Innentől már minden parasztvakítás.
    Nem kell ujjlenyomat/írisz szkenner, erősebb CPU, 4k-s kijelző, meg semmi ilyesmi.
    Ennek is tűéles a képe, szuper a kamera, optikai képstabilizátor, gyors mint állat, jó az üzemideje (nálam) stb.
    Mondom ezt úgy, hogy volt LG KU 990-em szóval tudom honnét indultunk. (Édesapám használja még mindig, a 3-ik aksi van benne).
    Szóval amíg valami áttörés be nem következik (kb. holografikus kijelzőnek kéne lennie) én nem akarok jobb telefont. Persze 3 év múlva ezt is lecserélem de nem vágyom se G5-re, se S7-re.

    Annyira meg vagyok elégedve vele, hogy lehet veszek a feleségemnek is egyet. :)
    Ennyi! :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák