Új hozzászólás Aktív témák

  • DaDa

    senior tag

    Sziasztok!

    Én kb 1 hete nyúzom ezt a telefont, és az eddigi legjobb androidos telóm. Előtte Sony Xperia P-m volt, azt is szerettem, de ez jobban tetszik mind felületre mind megoldásokra. Rövid összefoglaló.

    - abszolute gyors, nem fagy, nem akadozik, nincs laggolás
    - a beépített megoldások, apró nüanszok rendkívül hasznosak lehetnek. Gondolok itt a Qslide vagy a Cnock code-ra meg a többi apróságra, amin látszik, hogy a felhasználást vették alapul a tervezők és nem a parasztvakítást (Samsung)
    - az összeszerelési minőség elsőrangú, a hátlap nagyon nagy ötlet volt és öröm kézbe venni
    - az akku, nos...az akku mindent visz szinte nem tudom lemeríteni :)
    - GPS rendkívül gyors és pontos...

    Mindez idáig nem volt negatív tapasztalatom. Amit én is hiányolok az a LED visszajelzés, ezt leszámítva nagyon szeretem.

    A root ezen a telefonon is működik, az XDA-n jól le van írva. Én is a Sony M2 és e-között vacilláltam, de sok tényezőt figyelembe véve ezt választottam...nem bántam meg.

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Új hozzászólás Aktív témák