Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Sinesol #42 üzenetére

    Nem tudom melyik oldalon vannak azok akik itt vak gyűlölet fogalmát kifejtik : [link]
    Mivel a jelenlegi csúcs szuper csúcs intelligens vezetés szerint ez így kell csinálni bármi áron. Valamint ez pl neked is tetszik, nem tudom nekem erről inkább ez jut eszembe:

    "Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló."

    Virág Elvtárs

    Lehet, hogy túl idős vagyok, hogy higgyek abban amit képvisel jelenleg ez a politika Magyarországon, lehet, mert elég idős vagyok, megéltem már valami hasonlót. Amit egypárt rendszernek hívnak, ebben a magyar nem jó!, Bizonyítva...

    Az pedig, hogy éppen siránkozol, hogy szegény Leventét bántja valaki, igen, mert a loáson alapuló nemzeti öntudat sz@rt sem ér, erre van aki rájött, és vannak, akik elhisznek mindent.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák