Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz arty #19 üzenetére

    >szerintem te hazudsz vagy valami csodaiskolából van a példád
    Köszönöm a bizalmat, neked is hasonlókat!
    Átlagos, illetve lassan átlagon aluli fővárosi gimi. De ez lassan van vagy 5-6 éve (nem számolom, nem jó emlék) - hogy most mi van, passz. Klik előtt is ment a sírás-rívás hogy nincs pénz (pont ugyanez a nóta hogy a szülő fest), gyanítom hogy ha egy szervezet megörököl X összeggel egy iskolát, nem lesz abból 2X, se 3. Inkább általános forráshiány lesz ott a hunyó.
    >Hozhatok fotót, amikor peremig ér a SZAR a csészében
    Ja hát Mordorban...

    @hcl:
    Igen, gyanús hogy vannak sulik, amik jobban jártak, a fent említett intézmény klik-főfejese állítólag rohadt rendes, segítőkész, satöbbi. Volt hogy szóltak egy csomagtartónyi ingyen könyvről, csak hozzuk el. Havert egészségügyi/mondhatni fogyatékossági okokból kirakták meg nem nevezett iskolából, megkértem hogy ugyanmár nézzen körbe, melyik intézménybe keresnek hasonló pozícióba, el is ment az ajánlott iskolába.
    Sokan elfelejtik az emberi tényezőt. Vannak vezetők és irodisták akik akarnak is tenni, no meg az egész nap körmöt reszelő Gizikék akik ha 30 napon belül kell válaszolni, akkor a harmincadik napon fogsz választ kapni. Én például lassan másfél éve nem tudom rávenni X aktatologató szervet hogy ugyan intézzék el, amit levélben egyszer megbeszéltünk. Nem, nem pénzhiány, hanem munka van vele, és az nem kávécigipletyka.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák