Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz (V) ó k u s #670 üzenetére

    És ugye azt nagyon jól tudjuk, hogy meglátni s megszeretni elven él a legtöbb ember!

    Ráadásul az egész OS -ből az ember a gép előtt töltött ideje nagy részét, a kezelőfelülettel tölti. Márpedig ha az történetesen egy ilyen öszvér, trágya megoldás, akkor a többi, háttérben megbúvó képesség már nem is tűnik annyira fontosnak. Úgy értem jó dolog hogy van hybrid boot, jó dolog hogy - elvben - gyorsabban indulhat el a rendszer, és jó hogy ott van az IE 10, ezeken nem nagyon van mit ragozni. Az igazi újdonságok viszont pont a metro -ban rejlenek. Ezt mutogatja mindig az MS is, mert a fejlesztési idő nagy részét erre használták fel.
    Egyébként nem azzal van a baj hogy készítettek egy ilyen felületet a tapicskolós eszközökhöz. Azzal van a baj, hogy desktop -on ez ilyen félmegoldásként irritáló, és egyáltalán nem kényelmes. Én is értem hogy "mit akar ezzel az MS", csak éppen nem tetszik amit csinál.

    Lesz majd egy réteg, akinek tetszeni fog. Lesz majd egy olyan akinek nem, de beletörődik. Én a harmadik csoportba tartozom, aki nem akarja megszokni a rosszat, és reménykedik hogy ki lehet majd pucolni a rendszerből.
    Ha meg nem terjed, akkor úgyis lépni fog valamit az MS. Hidjétek el, nem csak az itcafe -n nem tetszik az embereknek ez a kettős, nyűglődős, csúszkálós, csempés valami.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák