Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    Ez szörnyű dolog, majdnem megtörtént velem is: 1 hónapja küldtek engem is kórházba, légmell gyanújával. Melóban egy crt monitort akartam áthelyezni az egyik asztalról a másikra, a hátamban egy égető-szúró érzés jelentkezett, azt hittem szimplán becsípődtem / rándulás. Nem múlt el a fájdalom, pár perc múlva alig tudtam megmozdulni és légszomjam volt. Háziorvos megvizsgált: irány a kórház, nem játék, ekkor mondta el, hogy lehet légmell. Ekkor döbbentem le, hiszen az egyik munkatársam fiát 2x kezelték ilyen betegséggel, 3 hónap eltéréssel és a története szerint szörnyű kínokat élt át. Most, hogy leírtad: ez a kínok kínja. :( Nekem szerencsém volt, nem alakult ki légmell. Kaptam kenőcsöt, meg gyulladáscsökkentőt és hamarosan elmúlt. Ami furcsa: a múlt héten nehezebb súlyt emeltem (~30-40kg) és u.ott jelentkezett az égető érzés, és hirtelen bent rekedt a levegő, igaz nem olyan mértékben mint először, de még most is fáj enyhén mozgás közben. És igen, napi 10-20 szál cigi nálam is elfogy. Lehet én lennék a következő jelölt? :O

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Új hozzászólás Aktív témák