Új hozzászólás Aktív témák

  • siska75

    tag

    Jó kis írás a saját tapasztalotokról.
    Hadd osszak meg Én is valamit Veletek.
    16 évesen kezdtem cigizni 32 évesen leszoktam.Napi másfél doboz ment el a végén már.
    A haverommal elmentünk kezelésre (rézlapra tenyerelsz,elektródák a halántékod 2 oldalán),ezt a kezelést 2x megtettük.
    A végeredmény a haver 3 hét után mindenféle ok-okozatra hivatkozva visszaszokott,Én azóta sem szívtam
    el 1 szállat sem.Szóval csak akaraterő kell.......bár nálam volt egy személyes plusz ami miatt úgy éreztem le kell szoknom,és egy végső lökést adott az elhatározáshoz: Apámnál 2005 okt.-ben tüdőrákot diagnoztizáltak
    világ életében nagy dohányos volt,napi 2-3 doboz,2007 áprilisában meghalt tüdőrákban (amikor felfedezték nem végstádiumos volt),szóval végignéztem hogyan szenvedte át ezt a 6 hónapot,és hogyan épült le egy 110kg-os életerős férfi kb 70kg-ra.Senkinek nem kivánom amit ezalatt a 6 hónap alatt láttam,szenvedést.
    és küzdelmet,de egyvalamibe biztos lettem,Én nem akarok így járni,és most sok dohányos mondhatja,hogy olyanok is lettek tüdőrákosok akik sosm bagóztak,ez lehet,de esélyt se adjatok.
    Mindenkinek aki leszokás alatt van,vagy még csak tervezi,azt tudom mondani kitartás,mindenkiben ott a lehetőség.
    Siska75

    Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

Új hozzászólás Aktív témák