Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Remus389 #58 üzenetére

    Nem csak a felbontásokkal van baj, hanem a hardverekkel is, plusz a fejlesztői magatartással és szerintem ez utóbbi a legnagyobb gond. Nem hiszem, hogy egy alkalmazást hasznavehetetlenné tesz ha néha egy hajszálnyit megakad vagy egy kicsit esetlen a design. Viszont az már igen, ha tele van hányva reklámmal, mert a Google Play-en semmit sem lehet eladni, mert úgyis mindenki az ingyeneseket tölti vagy éppen pofonegyszerű a warez is. Azt sem tartom gondnak, hogy sok az összecsapott alkalmazás... hát ez van. Nem vagyok a cenzúra híve, hogy aki nem jön szmokingban a buliba azt dobjuk ki (a la Apple), viszont a Google felkarolhatná a fejlesztői közösséget, csinálhatna akciókat, megregulázhatná a főoldalt, ahova a minőségi alkalmazások kerülnének, elsősorban azokat ajánlva, nem a letöltési toplistákat hányni az orrod elé, ahol a TOP 50-ben fingós, böfögős alkalmazások és egyéb szarságok vannak.

    De szerintem a fejlesztők is nagy ívben leszarják mi megy. Aki pénzt akar a munkájáért, az úgyis iOS alá fejleszt és az úgy is áll hozzá. Az Android meg... igazából nem is értem, hogy miért fejleszt rá bárki is. Mondom ezt úgy, hogy lelkes Android user vagyok már nagyon régóta. De ha én fejlesztő lennék, akkor kerülném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák